Odeta Moro zdradziła płeć dziecka Odeta Moro urodziła Odeta Moro pokazała ile przytyła w ciąży
Odeta Moro zdradziła płeć dziecka
East News
Co dostała na talerzu?
1/4
Odeta Moro zdradziła płeć dziecka
East News

 

Odeta Moro po raz drugi została szczęśliwą mamą! Na świecie pojawił się jej synek, który otrzymał imię Lew. Dziennikarka ogłosiła tę radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. Odeta Moro nadal przebywa w szpitalu. Dziennikarka postanowiła pochwalić się w internecie "pysznościami", jakie dostała na śniadanie. Musimy przyznać, że nie wygląda to zachęcająco... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Odeta Moro tuż przed porodem pokazała, ile waży!

2/4
Instagram

 

Odeta Moro urodziła syna poprzez cesarskie cięcie. Dziennikarka nadal musi być w szpitalu, gdzie - delikatnie mówiąc - nie rozpieszczają jej. Odeta Moro pokazała na Instagramie śniadanie, które przyniesiono jej do łóżka. Na zdjęciu widać chleb, masło oraz twarożek. Choć Odeta Moro zapewniła, że smakowało to całkiem dobrze, nam jakoś trudno w to uwierzyć...

3/4
Odeta Moro urodziła

 

Odeta Moro urodziła

 

Pod koniec sierpnia na świecie pojawił się upragniony syn Odety Moro i Konrada Komarnickiego. Chłopiec nazywa się Lew. Szczęśliwa dziennikarka opublikowała zdjęcie jego stópki w internecie. 

 

- Witaj świecie... - napisała dumna mama. 

4/4
Odeta Moro pokazała ile przytyła w ciąży
Instagram

 

Odeta Moro tuż przed porodem pokazała, ile waży. Wygląda na to, że na szpitalnej kuchni szybko uda jej się wrócić do dawnej sylwetki :)

Więcej na temat Odeta Moro