Marcin Dorociński - Pitbull Marcin Dorociński znów zagra w Pitbullu! Marcin Dorociński znów zagra w Pitbullu! Marcin Dorociński w czarnej koszuli Doda przed koncertem Guns N' Roses
Marcin Dorociński - Pitbull
W obsadzie plejada gwiazd!
1/5
Marcin Dorociński - Pitbull

Co za niespodzianka! Marcin Dorociński na swoim Facebooku poinformował, że wystąpi w kolejnej części filmu "Pitbull", która oficjalnie będzie nosiła tytuł "Pitbull. Ostatni pies".

Zobacz: WYBIERZ Gwiazdę 10-lecia magazynu "Party"! PLEBISCYT

Nowy "Pitbull" z Marcinem Dorocińskim, Dodą i Cezarym Pazurą! 

Scenariuszem i reżyserią zajmie się sam Władysław Pasikowski:

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna... - pisze Marcin.

Zobacz: Opole 2017: Doda zaśpiewa z dwiema wielkimi gwiazdami! Takiego trio jeszcze nie było!

Kto jeszcze zagra w nowym Pitbullu? Obsada to ogromna niespodzianka! A pamiętacie zamieszanie w związku z kolejną częścią kultowego filmu? Przypomnienie na kolejnych stronach naszej galerii! 

Zobacz: Producent "Pitbulla" wydał oświadczenie: "Vega sam chciał Dodę w filmie!" Wiemy, kto wyreżyseruje trzecią część!

2/5
Marcin Dorociński znów zagra w Pitbullu!

W nowym filmie "Pitbull. Ostatni pies" poza Marcinem Dorocińskim zagrają m.in. Doda, Adam Woronowicz, Iza Kuna, Krzysztof Materna, Marian Dziędziel, Cezary Pazura, Kasia Nosowska, Iza Kuba, Krzysztof Kiersznowski i Rafał Mohr. Co za obsada! Wielu fanów uważa, że powrót do takiej obsady będzie strzałem w "10"! 

Zobacz: Doda OSTRO o aktorach, którzy zrezygnowali z "Pitbulla": "Niektórzy mogliby się zabić, spadając..."

3/5
Marcin Dorociński znów zagra w Pitbullu!

A jednak! Doda również zagra w nowym Pitbullu. Jak sama pisze, zaczyna się nowy etap w jej życiu.

Zobacz: "Pitbull" z Dodą to ostatnia część kultowej serii?! Wokalistka wyjawiła prawdę!

To wokół jej udziału w filmie krążyło najwięcej plotek... O co poszło? Zobaczcie dalej...

4/5
Marcin Dorociński w czarnej koszuli

Powrót Marcina Dorocińskiego do filmu "Pitbull" to wielka gratka dla wszystkich fanów starego Pitbulla z 2005 roku. Jako podkomisarz Sławomir 'Despero' Desperski zapadł w pamięć milionom widzów! 

W kolejnych częściach - "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" pojawili się zupełnie nowi aktorzy - m.in. Tomasz Oświeciński, Maja Ostaszewska czy Piotr Stramowski. Do tej pory reżyserią zajmował się zaś Patryk Vega. W wyniku nieporozumienia z producentem, współpraca została zerwana.

Zobacz: Dlaczego Patryk Vega nie zrobi kolejnego "Pitbulla"?! Wydał OŚWIADCZENIE: "Próbowano mi narzucić..."

Kiedy Vega poinformował, że nie weźmie udziału w nowym Pitbullu, aktorzy solidarnie zrezygnowali razem z nim.

Zobacz: Ostaszewska i Stramowski nie pojawią się w nowym "Pitbullu"?! "Pitbull to Patryk Vega. Nie wyobrażam sobie..."

5/5
Doda przed koncertem Guns N' Roses

Z kolei Doda, która od kilku miesięcy mówiła, że zagra w nowym "Pitbullu" zapewniała, że niektórzy z nich w ogóle nie dostali propozycji zagrania w kolejnej części:

Niektórzy mogliby się zabić, spadając z wysokości swojego ego. Nie można rezygnować z  czegoś, czego się nie miało (śmiech). Ja też rezygnuję z koncertu z Madonną w przyszłym roku - szkoda tylko, że ona o tym nie wie. Z całym szacunkiem, ale jeżeli chcą grać u jednego reżysera, to trochę tak, jakbym ja śpiewała piosenki tylko jednego kompozytora. To mało rozwijające i niedojrzałe. - mówi w "Gali" Doda.

Niektórzy spekulowali z kolei, że Vega nie chciał pracować z Dodą, na której zależało producentowi. Gwiazda ucięła jednak te plotki. 

Ostatni raz powtarzam i mam nadzieję, że więcej już nie będę musiała tego robić. Patryk przyszedł na moją sztukę rok temu, zaproponował mi rolę, podpisałam kontrakt, wysłał scenariusz, a potem poróżnił się z produkcją, sprzedał udziały w filmie "Pitbull" i poszedł swoją drogą. Teraz jest nowy scenariusz napisany przez Władysława Pasikowskiego, a produkcja tworzy najlepszą w historii ostatnią część filmu. Zmiany są potrzebne. Nowy reżyser na pewno to udowodni, a z Patrykiem może spotkam się na planie mojej produkcji, zaproponuję mu pracę? Życzę mu jak najlepiej. Mam do niego ogromny sentyment. Pierwszy scenariusz filmowy z moją rolą dostałam właśnie od niego. Do dziś trzymam go w szufladzie - mówi Doda w nowej "Gali".

Zobacz: Doda OSTRO o aktorach, którzy zrezygnowali z "Pitbulla": "Niektórzy mogliby się zabić, spadając..."