Nowy facet w życiu Oli Ciupy? Ola Ciupa wspiera Toma Swoona Filip Chazjer wspiera Toma Swoona Ola Ciupa i Tom Swoon Ola Ciupa i Tom Swoon
Nowy facet w życiu Oli Ciupy?
1/8
Nowy facet w życiu Oli Ciupy?

Na Instagramie Oli Ciupy pojawiło się zdjęcie z tajemniczym przystojniakiem. Czyżby w życiu seksownej prezenterki 4fun.tv pojawił się nowy mężczyzna? Okazuje się, że modelka zaprosiła do domu znanego DJ-a, Toma Swoon’a czyli…  Doriana Tomasika - 23-letniego muzyka, który robi karierę na całym świecie!


Już jakiś czas temu zachwycał się nim sam Filip Chajzer:

Dzisiaj o 21:10 na Sunrise Festival zagra 23-letni Tom Swoon, który obecnie znajduje się na 46. miejscu DJ MAG TOP 100 jako najwyżej notowany Polak w historii. Tak naprawdę nazywa się Dorian Tomasiak i pochodzi z Goleniowa. Sam doszedł do wszystkiego a teraz niemal codziennie gra w innym miejscu świata. Mega fajna historia. Głosujemy, żeby w tym roku był jeszcze wyżej w rankingu? :) www.tomswoon.com/vote a niech zostanie najlepszym DJ świata, co tam:)

Ola Ciupa również jest zachwycona jego pracą! Czy Tom Swoon dołączy do grona najlepszych didżejów  na świecie? Z takim wsparciem - nie ma innej możliwości!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Ola Ciupa jest w ciąży?! Fani nie mają wątpliwości. My znamy prawdę

2/8
Ola Ciupa wspiera Toma Swoona
3/8
Filip Chazjer wspiera Toma Swoona
4/8
Ola Ciupa i Tom Swoon
5/8
Ola Ciupa i Tom Swoon
6/8
Ola Ciupa i Tom Swoon
7/8
Ola Ciupa i Tom Swoon
8/8
Ola Ciupa i Tom Swoon
Więcej na temat Ola Ciupa