Księżna Kate w sukience w kwiaty Księżna Kate jest w czwartej ciąży
Księżna Kate uśmiechnięta
East News

Kate zachwyciła ostatnio swoją kwiecistą stylizacją na otwarciu ogrodu zabaw w Wisley. Uśmiechnięta i promienna księżna po oficjalnej części poświęciła mnóstwo czasu na rozmowy z dziećmi i ich rodzicami. Jej zachowanie wobec jednego z najmłodszych dzieci i charakterystyczny gest, jaki wykonała sprawiły, że brytyjskie media spekulują teraz o kolejnej ciąży Kate!

Zobaczcie, co zrobiła księżna i dlaczego ten gest spowodował lawinę plotek o czwartej ciąży!

1/3
Księżna Kate w sukience w kwiaty
East News

Kate i William mają już trójkę dzieci, jednak z racji tego, że zawsze chcieli mieć dużą rodzinę, stale pojawiają się doniesienia o czwartej ciąży księżnej Cambridge. Jej ostatnie stylizacje skutecznie dementowały te plotki, ale jej zachowanie podczas otwarcia ogrodu Royal Horticultural Society (RHS) w Surrey wzbudziło nowe domysły o ciąży Kate! Co takiego zrobiła?

2/3
Księżna Kate jest w czwartej ciąży
East News

Żona Williama mnóstwo czasu poświęcała dzieciom, bawiła się z nimi i rozmawiała, a przy tym pojawił się charakterystyczny gest, który towarzyszył jej w trzech poprzednich ciążach. Księżna Kate ciągle trzymała rękę w okolicy brzucha, a kiedy stanęła bokiem widać, że jej idealny brzuch nie jest już tak płaski.

3/3

Dwójka starszych dzieci Kate chodzi już do szkoły, a Louis skończył rok. To sprawia, że brytyjskie media i bukmacherzy podejrzewają, że księżna urodzi swoje czwarte dziecko już w 2020 roku! Widać, że Kate uwielbia dzieci i doskonale czuje się w ich towarzystwie, dlatego nie bez powodu to ona jest ambasadorką warsztatów fotograficznych dla dzieci, promuje zdrowe odżywianie i nadzoruje powstawanie kolejnych ogrodów zabaw dla najmłodszych.

Czy plotki o czwartej ciąży księżnej Kate się potwierdzą? Co na to Meghan? Może ona też zdecyduje się po raz kolejny zostać mamą!

 

Więcej na temat Księżna Kate