Księżna Kate w turkusowym płaszczu
East News

Księżna Kate w czwartej ciąży? Są na to nowe dowody!

Księżna Kate w turkusowym płaszczu
East News

Już od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się informacje o czwartej ciąży księżnej Kate. Jak wiadomo Kate zawsze marzyła o dużej rodzinie, ale ostatnio tematem numer jeden był rozwód książęcej pary i oczywiście ciąża Meghan. Plotki o romansie księcia Williama z przyjaciółką księżnej, Rose Hanbury sprawiły, że brytyjskie tabloidy rozpisywały się o ich rozwodzie. Jednak księżna, która nie może wydać oświadczenia w tej sprawie, robi wszystko, aby zaprzeczyć tym doniesieniom. Zakłada ślubne kolczyki na rocznice ślubu i nie szczędzi uśmiechów mężowi podczas oficjalnych wyjść. Dlatego coraz bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że para nie tylko nie przechodzi kryzysu, ale planuje kolejne dziecko!

Czy Kate jest w czwartej ciąży?

W rodzinie królewskiej ostatnio dużo się dzieje. Wszyscy czekają na narodziny dziecka Meghan, a księżna Kate opublikowała niedawno urodzinowe fotografie księcia Louisa oraz księżniczki Charlotte. Jak się okazuje ciąża Meghan jeszcze bardziej rozbudziła w Kate instynkt macierzyński i brytyjskie media podają, że księżna planuje czwarte dziecko:

Kate chce mieć kolejne dziecko. Księżna uwielbia dzieci i jest gotowa na kolejną ciążę, mimo porannych mdłości, które miała w przeszłości - czytamy w "Daily Mail".

Informacja o kolejnej ciąży księżnej Kate w obliczu małżeńskiego kryzysu nikogo by nie zdziwiła. W końcu wiadomość o trzeciej ciąży pojawiła się niedługo po głośnym wyjeździe księcia Williama na narty do Szwajcarii, gdzie został przyłapany przez paparazzi, kiedy wieczorem bawił się w klubie z nieznajomymi kobietami. Teraz znów małżeństwo najprawdopodobniej przechodzi kryzys, a wiadomość o ciąży z pewnością zakończyłaby te plotki.

Czy w takim razie niedługo powinniśmy spodziewać się oficjalnego oświadczenia o czwartej ciąży księżnej Kate?

Zobacz także: Konflikt między małżeństwami postępuje? Meghan i Harry przestali obserwować Williama i Kate na Instagramie!

Księżna Kate zawsze chciała mieć dużą rodzinę

Książę William, księżna Kate i dzieci
East News

Księżna Kate i książę William czwartą ciążą zakończą plotki o rozwodzie?

Księżna Kate w błękitnym płaszczu
East News

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08