Księżna Kate na Wimbledonie w zielonej sukience Księżna Kate i Meghan Markle rozmawiają na Wimbledonie Księżna Kate w ciąży na Wimbledonie? Pippa Middleton z Meghan Markle i księżną Kate na Wimbledonie
Księżna Kate i Meghan Markle razem podczas finału Wimbledonu
East News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Takie informacje pojawiają się w brytyjskich mediach już od kilku tygodni. Wszystko za sprawą plotek o rzekomym romansie William z Rose Hanbury, który miał mieć miejsce w ubiegłym roku. Dziennikarze twierdzą, że para postanowiła ratować swoje małżeństwo i uznała, że kolejne dziecko będzie najlepszym na to sposobem. Zwłaszcza, że księżna Kate zawsze marzyła o tym, żeby mieć czwarte dziecko. Czy para rzeczywiście wkrótce po raz czwarty zostanie rodzicami? Nowa zdjęcia księżnej Kate raczej nie uciszą plotek. Dlaczego? Zobacz naszą galerię!

Zobacz także: Księżna Kate upokorzyła Camillę? W sieci pojawiło się nagranie, które oburzyło Brytyjczyków

1/4
Księżna Kate na Wimbledonie w zielonej sukience
East News

Księżna Kate pojawiła się w towarzystwie Meghan Markle na finale Wimbledonu, podczas którego Serena Williams zmierzyła się z Simoną Halep. Żona księcia Williama zdecydowała się założyć dopasowaną, zieloną kreację od  Dolce & Gabbana, którą miała na sobie dwa lata temu podczas podróży do Kanady. Tym wyborem księżna Kate po raz kolejny zaplusowała w oczach Brytyjczyków, ponieważ to nie pierwszy raz, gdy kilka razy pojawia się w tej samej kreacji i w przeciwieństwie do Meghan Markle nie wydaje fortuny na swoją garderobę. Oczy wszystkich zwrócone były oczywiście na brzuch Kate. Czy plotki o ciąży znów powrócą?

2/4
Księżna Kate i Meghan Markle rozmawiają na Wimbledonie
East News

Księżna Kate zdecydowała się na obcisłą kreację, która bardzo podkreśliła jej idealną figurę. Kate wyglądała szczupło, ale i tak niektórzy uważają, że pod obcisłą sukienką odznaczał się delikatny brzuszek. Do tego na niektórych zdjęciach Kate trzymała się za brzuch. Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

3/4
Księżna Kate w ciąży na Wimbledonie?
East News

Plotki o ciąży księżnej Kate wracają co kilka tygodni. Jakiś czas temu jeden z magazynów napisał, że Kate zawsze marzyła o czwórce dzieci, ale ostatnio czuje się spełniona jako mama. 

- William i Kate są bardzo szczęśliwi. Czują, że ich rodzina jest kompletna - powiedziała na łamach magazynu "OK!" osoba z otoczenia książęcej pary.

Ostatnio księżna miała okazję odnieść się do plotek. Gdy podczas wizyty w Irlandii bardzo rozczuliła się nad pięciomiesięcznym niemowlakiem, została zapytana, czy marzy o kolejnym dziecku. Co wtedy powiedziała?

William mógłby być zmartwiony - powiedziała Kate.

Czyżby to William nie chciał kolejnego dziecka?

4/4
Pippa Middleton z Meghan Markle i księżną Kate na Wimbledonie
East News

Księżna Kate pojawiła się na finale Wimbledonu z Meghan Markle oraz swoją siostrą Pippą Middleton. Księżna miała za zadanie pilnować Meghan, która podczas ostatniego wyjścia zaliczyła wpadkę. Przy okazji sama znalazła się w centrum zainteresowania, gdy zaczęła często trzymać się za brzuch. Myślicie, że czwarte royal baby jest już w drodze? 

Więcej na temat Księżna Kate