Oficjalna fotografia księcia Louisa
East News

Książę Louis skończył roczek, księżna Kate zrobiła mu z tej okazji wyjątkowe zdjęcia!

Oficjalna fotografia księcia Louisa
East News

23 kwietnia książę Louis skończył roczek. Chłopiec to już duży kawaler. W sieci pojawiły się właśnie najnowsze zdjęcia Louisa zrobione przez jego mamę, księżną Kate. Do kogo jest bardziej podobny? Do mamy czy do taty? Sprawdźcie poniżej!

Zdjęcia księcia Louisa z okazji jego pierwszych urodzin

Książę William i księżna Kate od zawsze marzyli o dużej rodzinie. Ich pragnienia powoli się spełniają. Kate i William są rodzicami trójki: George'a, Charlotte oraz Louisa. Ostatni z nich 23 kwietnia obchodzi swoje pierwsze urodziny. Jeszcze niedawno dumni rodzice pozowali z nim do zdjęć przed szpitalem św. Marii w zachodnim Londynie, gdzie przyszedł na świat. Dziś to już duży kawaler! 

Zobacz także: Księżna Kate zdradziła dokładną datę porodu Meghan!? To wtedy urodzi się royal baby...

Pałac Kensington, z okazji 1. urodzin księcia Louisa, opublikował jego najnowsze zdjęcia. Autorką tych uroczych i pełnych słodyczy portretów jest księżna Kate! Mama Louisa uchwyciła jego wyjątkowo radosny charakter.

Jak donosi CNN, zdjęcia księcia Louisa zostały zrobione na terenie wiejskiej posiadłości Anmer Hall we wschodniej części Anglii na początku kwietnia. Co ciekawe, ostatnie oficjalne fotografie najmłodszego dziecka Kate i Williama pojawiły się w mediach niemal rok temu, w lipcu 2018 roku, kiedy to chłopiec przyjął chrzest.

Do kogo podobny jest książę Louis?

Zdjęcia z okazji 1. urodzin księcia Louisa
East News

Jeszcze niedawno książę Louis był taki malutki

Instagram

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13