Nowe pary 2018
eastnews/instagram
1/12
Nowe pary 2018
eastnews/instagram

 

Jedni się rozstają, inni zakochują! Miniony, 2018 rok przyniósł nam wiele złamanych serc, jednak zdecydowanie więcej gwiazd postanowiło dać sobie szansę. Niektórzy zaledwie po kilku miesiącach związku stawali na ślubnym kobiercu, a inni ograniczyli się wyłącznie do umieszczenia wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Kilka gwiazd o swoich nowych miłościach postanowiło nawet w ogóle nie mówić! Ale nam żaden związek nie umknął na uwadze. Zobaczcie w naszej galerii, jakie nowe pary przyniósł nam 2018 rok! Kibicujecie tym związkom? 

Zobacz też: Wojciechowska planuje dziecko z Kossakowskim?! Zaskakujące wyznanie w "Dzień Dobry TVN"!

2/12
agnieszka kaczorowska i paciej pela
eastnews

 

Na początku roku Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się nową miłością. Aktorka i tancerka zakochała się w instruktorze tańca ze swojej szkoły - Maćku Peli. Informację  potwierdziła menadżerka gwiazdy, a także sami zakochani. Nie minęło kilka miesięcy, a para pobrała się w słonecznej Toskanii! Kaczorowska zdecydowała się na podwójne nazwisko.

Co gwiazda powiedziała o ukochanym. 

Całe życie się zastanawiałam, skąd będę wiedziała, że to będzie ten, za którego chcę wyjść za mąż. Teraz wiem, że to się po prostu czuje. Jeśli to jest taki strzał, jak w naszym przypadku, to nie ma na co czekać. My od początku wiedzieliśmy. Dlatego z niczym nie czekaliśmy. Maciek nie czekał z zaręczynami. A potem stwierdziliśmy, że jak są zaręczyny, to będzie ślub. Od początku wiedzieliśmy, że mamy podobny pomysł na tę uroczystość. Zaczęliśmy to, jak każdy inny projekt, realizować punkt po punkcie - wyznała Kaczorowska w Plejadzie. 

3/12
łukasz z rolnik szuka żony
instagram

 

Zgłosił się do programu „Rolnik szuka żony”, aby znaleźć miłość i tak właśnie się stało! W tym roku Łukasz Sędrowski związał się z Agatą Rusak. Rolnik podobno od razu zakochał się w pięknej uczestniczce. Jednak zdecydował się zaprosić konkurentki 31-latki do domu. Finalnie Łukasz wybrał oczywiście Agatę i... oświadczył się ukochanej! Czy szykuje nam się równie szybki ślub, co zaręczyny?

Zobacz też: Małgosia płacze, Piotrek i Kasia pokazali dziecko - zobacz zwiastun świątecznego wydania "Rolnik szuka żony"! 

4/12

 

Natalia Szroeder jest w nowym związku! Ten fakt nie umknął żadnemu fanowi artystki. Tym bardziej, że gwiazda związała się z raperem Quebonafide! Para niechętnie dzieli się informacjami o swoim uczuciu. Jednak często można ich spotkać w Warszawie. Ponoć Natalia wywarła na Kubie Grabowskim wielkie wrażenie. 27-letni muzyk postanowił dać artystce szansę.

5/12
East News

 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od kilku miesięcy tworzą parę! Nie tylko na ekranach telewizorów, ale i w życiu prywatnym. Gwiazdy niechętnie opowiadają o swoim związku. Jednak parę razy dziennikarzom udało się zadać kilka pytań...

- Chyba nikt nie lubi wchodzenia z butami w jego życie prywatne? To nic przyjemnego. Ja dopiero teraz spotykam się z tego typu publikacjami i zainteresowaniem. Coraz więcej gram, więc coraz więcej ludzi się tym interesuje. Ale nadal staram się żyć po swojemu- powiedziała Adriana w "Gali".

- Jestem oddany wspaniałej kobiecie, która jest u mojego boku, wbrew różnym pojawiającym się ostatnio plotkom - wyznał Roznerski w Tele Tygodniu. 

6/12
Party.pl

 

W tym roku dowiedzieliśmy się również, że córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Iga spotyka się z... Taco Hemingwayem! Zakochani mieszkają razem w Londynie, jednak niechętnie mówią o swoim uczuciu. Iga od kilku miesięcy studiuje w tamtejszej szkole. Para czuje się tam swobodnie i nie musi przejmować paparazzi. Mówi się, że Kinga Rusin jest zachwycona chłopakiem córki. Ponoć zaprosiła Filipa na święta...

Zobacz też: Te święta Kinga Rusin zapamięta na długo! Taco Hemingway pojawi się u niej na Wigilii?

7/12
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na gali VIVA! Photo Awards 2018
East News

 

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens spotykają się od kilku miesięcy. Para poznała się ze sobą cztery lata temu, jednak nie od razu między nimi zaiskrzyło. Dopiero impreza, którą zorganizowała Joanna pozwoliła zakochanym zbliżyć się do siebie. Co dziś mówią o miłości? 

Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. Nigdy nie lubiłem świąt. To były dla mnie koniec roku, zmęczenie, uciekanie do ciepłych krajów od wielu, wielu lat. A teraz nie mogę się ich doczekać! Ja zawsze tego szukałem i teraz czuję, że to mnie w życiu spotkało, i to jest coś pięknego, co mogę tak fantastycznie docenić - powiedział Rinke w Dzień Dobry TVN.

Para dzieli życie pomiędzy Wielką Brytanię, a Polskę. W rozmowie z Mateuszem Hładkim, Rinke dodał, że niezależnie od tego, gdzie jest, czuje się jak w domu. Joanna jest wyjątkową kobietą, dzięki której Rinke bardzo się otworzył. Producent ponoć regularnie wyznaje miłość ukochanej...

8/12
Maciej Musiał, Natalia Uliasz
Instagram

 

Od jakiegoś czasu serce Macieja Musiała jest już zajęte. Aktor spotyka się z piękną modelką Natalią Uliasz, która od swojego ukochanego jest starsza o 3 lata! Ponoć za namową Maćka, Natalia zapisała się do szkoły aktorskiej. Czy w najbliższym czasie zobaczymy ją na ekranie?

Zobacz też: "Czułem, że stoję w miejscu" Maciej Musiał szczerze o przeprowadzce do Krakowa i "Rodzince.pl"! Czy odejdzie z serialu?

9/12
martyna wojciechowska i przemysław kossakowski
eastnews

 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem? Tak. Tych dwoje w tym roku postanowiło dać sobie szansę. Dziennikarze w ostatnim czasie tworzą jedną z piękniejszych par w show biznesie. Wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłym roku para stanęła na ślubnym kobiercu! Choć Wojciechowska kilka razy zrywała zaręczyny i "uciekała sprzed ołtarza", to mówi się, że tym razem finał historii ma być zupełnie inny. Związek z Przemkiem bardzo podróżniczkę zmienił. Dziennikarzem jest również zachwycona córka Martyny, Marysia! Plotki głoszą, że Kossakowski w te święta miał zamiar oświadczyć się ukochanej. Czy po nowym roku zobaczymy podróżniczkę z pierścionkiem na palcu? :) 

10/12
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przytulają się

 

Wiosną 2018 roku Zofia Zborowska dała się przyłapać paparazzi z... Andrzejem Wroną. Para ponoć poznała się na początku roku i od razu wpadła sobie w oko. Zakochani nie mówią o swoim uczuciu, więc pewnie nie zdecydują się na żaden wywiad w gazecie. Czy związek aktorki z siatkarzem to coś poważnego? Mamy nadzieję, że tak! 

11/12
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski

 

Edyta Górniak w tym roku również znalazła miłość. Piosenkarka przez kilka miesięcy była związana z Mateuszem Zalewskim. Niestety, miłość nie przetrwała próby czasu. Artystka rozpad związku potwierdziła na Instagramie. Co napisała? 

Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa - napisała w oświadczeniu Edyta Górniak. 

12/12
Paulina Koziejowska, Borkowski
EastNews

 

Choć ten związek przeszedł już do historii, narodził się w 2018 roku. Jacek Borkowski w tym roku oddał swoje serce Paulinie Koziejowskiej. Para o swojej miłości z chęcią opowiadała w mediach społecznościowych i w telewizji. Niestety, choć zakochani planowali ślub, to związek przetrwał tylko trzy miesiące. Ponoć tuż po zerwaniu Jacek pragnął wrócić do Pauliny. Ale prezenterka w aktorze widziała już tylko przyjaciela...