Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe
Co się wydarzy?
1/5

 

Już jest oficjalny zwiastun świątecznego wydania "Rolnik szuka żony"! Odcinek będzie można obejrzeć 25 grudnia o godzinie 20.20. W programie zobaczymy nie tylko uczestników z ostatniej, piątej edycji popularnego show, ale pojawili się również rolnicy z poprzedniej edycji, którzy dzięki programowi znaleźli miłość!

 

Zobacz: Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 5": szczęśliwa Małgosia, nieobecny Marek i smutna Agata. WIDEO!

 

W świątecznym odcinku zobaczymy wzruszoną Małgosię, podczas oglądania fragmentów programu popłyną łzy szczęścia. O swoim szczęściu opowie też Mikołaj, pojawi się również Krzysztof, który zdradzi, jak wygląda jego życie po programie i powie, czy udało mu się znaleźć partnerkę. Nie zabraknie też najbardziej lubianej pary piątej edycji czyli Grzegorza i Doroty. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, co jeszcze zobaczymy w świątecznym odcinku! Nie uwierzycie, kto zabrał ze sobą dziecko...

 

2/5
Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

 

Świąteczne wydanie programu "Rolnik szuka żony" tradycyjnie poprowadzi Marta Manowska, którą już niebawem zobaczymy w nowym programie "Sanatorium miłości". W odcinku specjalnym poznajemy historie bohaterów, którym udało się znaleźć miłość lub program zmienił ich życie. Tak też będzie tym razem. Oprócz par o swoich planach opowiedzą też Jan i Krzysztof, co prawda w programie nie udało im się znaleźć miłości, ale opowiedzą, jak wygląda ich życie po "Rolniku". Gwiazdą odcinka będzie Cleo.

 

Zobaczcie, co czeka na gości odcinka specjalnego!

3/5
Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

 

W świątecznym odcinku pojawi się Mikołaj, którego wszyscy fani programu pamiętają z czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Co prawda w programie nie znalazł miłości, ale dzięki udziale znalazł miłość swojego życia. W tym roku Marka i Mikołaj powiedzieli sobie: Tak! To będą ich pierwsze wspólne święta.

4/5
Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

 

O swojej miłości opowie też Małgosia i Paweł, którzy niedawno wzięli ślub i spodziewają się dziecka. Rolniczka ze wzruszeniem będzie wspominała udział w programie i nie obejdzie się bez łez! 

 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły porodu! Jej mąż odegrał znaczącą rolę

5/5
Rolnik szuka żony świąteczny odcinek
Mat. prasowe

 

Największym zaskoczeniem świątecznego wydania będzie pojawienie się Kasi i Piotra z czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Para zabierze ze sobą synka i wystąpi razem z nimi w odcinku specjalnym. Będziecie oglądać?

Więcej na temat Rolnik szuka żony