Wojciechowska planuje dziecko Kossakowskim?! Zaskakujące wyznanie w "Dzień Dobry TVN"! Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - czułości na balu TVN Martyna Wojciechowska w czerwonej sukience i Przemek Kossakowski w garniturze na balu TVN
Wojciechowska planuje dziecko Kossakowskim?! Zaskakujące wyznanie w "Dzień Dobry TVN"!
Trzymamy kciuki!
1/4
Wojciechowska planuje dziecko Kossakowskim?! Zaskakujące wyznanie w "Dzień Dobry TVN"!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski planują dziecko? Martyna i Przemek to zdecydowanie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O tym, że połączyła ich miłość dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu, jednak dopiero w miniony weekend, podczas balu TVN para po raz pierwszy pojawiła się razem na oficjalnej imprezie. Zakochani na czerwonym dywanie nie szczędzili sobie czułości, a w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradzili, dlaczego zdecydowali się dłużej nie ukrywać swoich uczuć. Dlaczego pokazali się razem na wielkich, charytatywnym balu? 

 

Zobaczcie, co Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdradzili przed kamerami! To pierwsze tak romantyczne wyznanie gwiazd TVN! Para planuje dziecko? 

 

Zobacz także: Czy córka Martyny Wojciechowskiej zaakceptowała nowego partnera mamy?

2/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN
ONS.pl

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradzili, dlaczego zdecydowali się pokazać razem.

To jest nasz debiut na salonach. Jeżeli już mamy coś zrobić coś ze swoimi twarzami, to dobrze jest się dać wykorzystać w dobrej sprawie, więc to jest główny motyw dlaczego jesteśmy tutaj- zdradził Przemek Kossakowski. 

Martyna zaznaczyła jednak, że wspólne pojawienie się na balu TVN wcale nie oznacza, że teraz będą często pokazywać się razem na oficjalnych imprezach. 

Nie możemy obiecać, że będziemy robić to reguralnie bo raczej stronimy. Wolimy bardziej naturalne sytuacje, z dala od czerwonych dywanów- przyznała w rozmowie z DDTVN. 

Zobaczcie, co jeszcze o swoim związku z Przemkiem Kossakowskim powiedziała Martyna Wojciechowska! Romantyczne wyznanie dziennikarki może zaskakiwać! Czyżby para planowała dziecko? 

Zobacz także: Parą wieczoru byli niewątpliwie Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski!

3/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - czułości na balu TVN
ONS.pl

Co o swoim związku z Przemkiem Kossakowskim powiedziała Martyna Wojciechowska? 

Ja miałam zawsze taką zasadę, że jeden plus jeden nie powinno się równać dwa, tylko trzy albo pięć...- powiedziała przed kamerą DDTVN. 

Czyżby gwiazda TVN mówiła o dziecku? Martyna po chwili zapewniła, że wcale nie chodziło jej o powiększenie rodziny. Jak się tłumaczyła ze swojej wcześniejszej wypowiedzi? 

Nie, nie w tym sensie. Mam na myśli, równanie jest proste- jeden plus jeden równa się dwa. Ja uważam, że my razem, tak czuję i zawsze szukałam takiego partnera,stanowię więcej bo my dodajemy sobie skrzydeł, znaczy Przemek mi dodaje skrzydeł- powiedziała zakochana gwiazda. 

 

4/4
Martyna Wojciechowska w czerwonej sukience i Przemek Kossakowski w garniturze na balu TVN
ONS.pl

Waszym zdaniem Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą fajną parę? My mocno trzymamy za nich kciuki! 

Zobacz także: Martyna Wojciechowska planujeślub?! „To jeszcze nie koniec niespodzianek...”