Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda

Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Martyna Kondratowicz, nowa uczestniczka "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy

Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" to prawdziwa żyleta! W sieci publikuje odważne zdjęcia 

Martyna Kondratowicz właśnie dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise". Już w momencie wejścia zwróciła na siebie uwagę męskiej części ekipy. W sieci publikuje odważne zdjęcia.

Martyna Kondratowicz właśnie dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise". Już w momencie wejścia zwróciła na siebie uwagę męskiej części ekipy. Łukasz nie krył ani przez chwilę, że nowa uczestniczka jest w jego typie. Jej pierwszym zadaniem było zaproszenie na randkę dwóch uczestników. Wybrała właśnie Łukasza oraz Maćka. Czy Martyna stanie się zagrożeniem dla Sandry i Marietty? 

Zobacz także: Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Rozbije związek Łukasza i Sandry?

Klaudia El Dursi zdradza, co robią uczestnicy "Hotelu Paradise"! "Emocje, miłości, intrygi, złości..." Co jeszcze?

Martyna Kondratowicz dołączyła do "Hotel Paradise"

Martyna Kondratowicz ma 23 lata. Obecność kamer jej nie krępuje, ponieważ pracowała jako dziennikarka i reporterka, chociaż z wykształcenia jest... elektro-radiologiem!  Zajmuje się również modelingiem, co widać na jej Instagramie. 
Wczoraj dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise", czym również pochwaliła się na Instagramie: 

Nareszcie mogę to ogłosić oficjalnie! Jestem uczestniczką pierwszej edycji Hotelu Paradise 🌴🌴. 

Zdjęcia nie omieszkał skomentować Chris: 

Na pewno Cie miło przywitamy 😅🌴

Ty na pewno - wtrąciła się jedna z internautek

Martyna zdecydowanie może namieszać! Czy okaże się równie silnym charakterem jak Lexi czy Sandra? Nowa uczestniczka jest bardzo aktywna na Instagramie. Na jej profilu można znaleźć wiele profesjonalnych zdjęć. Nie brakuje również efektów odważnych sesji zdjęciowych, na których pozuje niemalże nago! Martyna wydaje się być pewną siebie kobietą, która zdecydowanie kocha swoje ciało. Czy zajdzie daleko w programie "Hotel Paradise"? 

Zobacz także: Sandra szczerze o Klaudii El Dursi w "Hotelu Paradise": "Jak się pojawiała, to zawsze były nerwy!" Co ma na myśli?

Martyna Kondratowicz to nowa uczestniczka "Hotelu Paradise". Już w momencie swojego wejścia wzbudziła zainteresowanie męskiej części uczestników. Czy rozbije czyjś związek? 

Martyna Kondratowicz, nowa uczestniczka
Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

Martyna Kondratowicz na Instagramie publikuje prawie same profesjonalne zdjęcia. Nie brakuje również takich odważnych! Martyna pojawiła się m.in. na okładce Playboya:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

Czy nowa uczestniczka będzie zagrożeniem dla pozostałych pań? A może szybko złapie z nimi wspólny język?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

 

Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" była na okładce Playboya
Instagram
Newsy
Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" na okładce Playboya! Oto zdjęcia z jej odważnej sesji
Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" to modelka "Playboya"! Zobacz zdjęcia z jej odważnej sesji w magazynie dla panów.

Martyna Kondratowicz to nowa uczestniczka reality-show " Hotel Paradise ". Już od wejścia wzbudziła zainteresowanie męskiej części uczestników programu. Obecność kamer nie będzie dla nowej w żaden sposób onieśmielająca. Martyna ma doświadczenie w pracy przed kamerą zarówno jako reporterka jak i modelka! Okazuje się, że była również gwiazdą "Playboy'a", a w sieci dostępne są jej odważne zdjęcia z sesji do magazynu dla panów! Zobacz także:  Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Rozbije związek Łukasza i Sandry? Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" w "Playboyu" Martyna Kondratowicz sporo namiesza w programie "Hotel Paradise". Jej pierwszym zadaniem jest randka z dwoma uczestnikami. Wybrała Łukasza, który od początku nie krył, że jest w jego typie, oraz Maćka. Czy okaże się zagrożeniem dla jego związku z Sandrą? Wszystko okaże się już w najbliższych odcinkach. Martyna to pewna siebie uczestniczka. Blond piękność, która momentalnie zdobyła zainteresowanie uczestników ma już na swoim koncie okładkę w "Playboyu". Zdjęciami z odważnej sesji, gdzie stylizowana była na królewnę Śnieżkę, pochwaliła się na Instagramie.  To dla mnie bardzo szczególny dzień, w którym spełniło się jedno z moich marzeń. ☺️ - napisała Martyna, publikując okładkę. Myślicie, że kolejnym będzie 100 000 zł czyli nagroda główna programu "Hotel Paradise"? Wygląda na to, że modelka szybko znalazła sprzymierzeńców w show. Świadczyć może o tym, fakt, że uczestnicy chętnie komentują jej zdjęcia: - Nareszcie mogę to ogłosić oficjalnie! Jestem uczestniczką pierwszej edycji Hotelu Paradise 🌴🌴- napisała - Na pewno Cię miło przywitamy 😅🌴 - napisał Chris, czyżby to z...

Sandra z programu "Hotel Paradise"
Instagram
Newsy
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 
 Sandra z "Hotelu Paradise" nie chce mieć nic wspólnego z innymi uczestnikami! Dodała wymowny wpis 

Udział Sandry w " Hotelu Paradise " był bardzo emocjonalny. Zdradziła, że nie chciała w programie pokazać swojej prawdziwej wrażliwej strony i wykreowała postać, która pomogła jej przetrwać. Niestety znajomości, które zostały zawarte przez Sandrę podczas pobytu na rajskiej wyspie nie przetrwały. Uczestniczka poinformowała fanów, że nie chce być już łączona z pozostałymi członkami ekipy z pierwszego sezonu.  Zobacz także:   "Hotel Paradise": Sandra w programie nie była sobą? "To była postać, która pomagała mi przetrwać" Sandra z "Hotelu Paradise" o pozostałych uczestnikach programu Uczestnicy "Hotelu Paradise" już na Bali nie ukrywali tego, że nie pałają sympatią do Sandry. Maciej, który na początku był jej partnerem, zdecydował się nawet wypowiedzieć parę ostrych słów przed kamerami, za co ostatecznie przeprosił Sandrę. Uczestniczka przyznała, że nie chciała mu wybaczyć tak od razu. Okazuje się jednak, że Sandra nie chce kontynuować znajomości z żadnym uczestnikiem, którego poznała w "Hotelu Paradise". Na swoim Instagramie opublikowała stanowczy wpis:  Deklaruje, że nie będę odpowiadać na pytania dotyczące HP. Dziś w relacji zrobię ostatnie Q&A w tym temacie. @sandra.hotelparadise Jednocześnie proszę łączyć mnie z „programem telewizyjnym” jakim jest @hotelparadise.tvn7 a nie z jego uczestnikami. Dziękuję 💖🤏🏼😁 Sandra już wcześniej przyznała, że ma kontakt z uczestnikami tylko podczas nagrywek do "Hotelu Paradise - powrót z raju", gdzie każdy z nich, z powodu koronawirusa, łączy się ze swojego domu przez kamerki internetowe. Myślicie, że to definitywny koniec znajomości Sandry z resztą ekipy?  Zobacz także: ...

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news
Newsy
"Hotel Paradise": nowa uczestniczka zrobiła ogromne wrażenie na Maćku! Sandra czuje zagrożenie?
W "Hotel Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka, która zrobiła ogromne wrażenie na... Maćku! Sandrze to bardzo się nie spodobało...

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" za nami! Na wyspie pełnej miłości pojawiła się nowa uczestniczka Marta! Martyna zaś uzyskała immunitet i na kolejnym rajskim rozdaniu może czuć się bezpiecznie! Pozostałe uczestniczki zaczęły zaś bardzo obawiać się o swój los w programie! Relacje wszystkich uczestników zaś mocno się ostudziły. Dlaczego? Zobaczcie co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku! Zobacz także:   "Hotel Paradise" jest hitem? Znamy wyniki oglądalności!  Nowa uczestniczka, Marta, namiesza w "Hotel Paradise"? Uczestnicy "Hotelu Paradaise" przywitali dzień w zupełnie nowych parach! Klaudia El Dursi przygotowała dla uczestniczek specjalne zadanie! Poprosiła je, aby przekuły balon jeśli chcą pozostać w nowej parze. To zadanie miało naprawdę wysoką stawkę, bowiem dziewczyna, która podejmie tę decyzję jako pierwsza, otrzyma immunitet na rajskim rozdaniu. Okazało się, że Martyna wykonała zadanie najszybciej, pozostała w nowej parze i może czuć się bezpiecznie! Co więcej osoba, którą wybierze na rajskim rozdaniu, automatycznie zostanie jej partnerem!  W "Hotel Paradise" pojawiła się także... nowa uczestniczka! Marta ma 25 lat, pracuje przy operacjach bankowych, a w weekendy spełnia się w fotomodelingu. Szuka partnera z którym będzie mogła być na dłużej. Jak sama o sobie mówi jest flirciarą i podobno to ona jest typem podrywaczki! Jaki zatem jest jej ideał mężczyzny? Brunet z zarostem, pełen energii i poczucia humoru. Marta na początku swojej przygody w "Hotel Paradise" musiała wybrać dwóch kandydatów, z którymi wybrała się na randki. Nowa uczestniczka zadecydowała, że to Adam i Maciek są najbardziej interesujący i to właśnie z nimi spędziła naprawdę romantyczny...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner