Już dziś premiera pierwszego odcinka programu "Hotel Paradise". Premierowy odcinek zobaczymy na antenie TVN7 oraz TVN o godz. 20:00. O główną nagrodę 100 000 zł powalczą m.in.: Viola Nowasielska, Adam Radziszewski, Łukasz "Długi" Kobus, Maciej Kindler, Marietta Witkowska, Krzysztof Ducki (Chris Ducci), Szymon Reich, Aleksandra Kiepura, Sandra Mosakowska, Lexi Domańska (tą dziewiątkę uczestników zobaczymy w 1. odcinku show).

Klaudia El Dursi zdradziła kilka szczegółów opisujących relacje uczestników na rajskiej wyspie. Jak odnaleźli się w miłosnej grze pełnej podstępów? Czego możemy się spodziewać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": znamy pierwszych uczestników show TVN7!

Klaudia El Dursi o uczestnikach programu "Hotel Paradise" 

"Hotel Paradise" to nie będzie zwykły program o miłości. Okazuje się, że randkowe show będzie pełne intryg i skrajnych emocji. 

Mamy cudownych uczestników. Są tak wyjątkowi, indywidualni, mają wspaniałą energię. (...) Kiedy ominęłam zaledwie pół dnia planu zdjęciowego to normalnie gubiłam się w tych ich relacjach. Tam się przeplatała miłość z nienawiścią, intrygi, sojusze, bo nie zawsze chodzi o prawdziwe emocje. U nas w programie czasami chodzi bardziej o takie cwaniactwo i sojusze, więc to jest niesamowite. Tak naprawdę to nie jest taka czysta i klarowna sytuacja, że jest romantycznie i że ma być miło i ma być miłość.

Klaudia El Dursi zapowiada, że właśnie ta nieprzewidywalność i dynamiczność będzie koniem napędowym programu: 

Tutaj jest ten smaczek związany właśnie z tym, że nie wiadomo czy ktoś gra, czy to faktycznie zadurzenie, zauroczenie. Emocji jest naprawdę cała masa. Wydaje mi się, że ta różnorodność, ta zmienność będzie przyciągała widza. Super jest usiąść sobie na godzinkę zrelaksować się odpocząć i wejść w ten świat. 

Czy "Hotel Paradise" okaże się przewrotną nazwa? 

Paradise jest tutaj dookoła i oczywiście dbamy aby uczestnicy cudownie się tutaj czuli, mieli cudowne randki, zwiedzają fajne miejsca. Kompleksowo można nacieszyć oko: emocje, miłości, intrygi, złości, jest wszystko. 

Brzmi zachęcająco! 

Zobacz także: Uczestnik "Top Model" w "Hotel Paradise"! To niezły przystojniak, pamiętacie go?

Klaudia El Dursi zdradziła szczegóły na temat relacji uczestników na planie "Hotelu Paradise".

Klaudia El Dursi o Hotel Paradise
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news
TVN/Grzegorz Piekarski/x-news

Czy uczestnicy nowego programu TVN 7 przyciągną do siebie telewidzów? 

Klaudia El Dursi o uczestnikach "Hotelu Paradise"
Mat. prasowe
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi