Conchita Wurst w czarnej sukni

Conchita Wurst przefabowała włosy na fioletowo?! Zobacz nowy look brodatej wokalistki!

Conchita Wurst w czarnej sukni

Conchita Wurst ma nową fryzurę? Piosenkarka uwielbia szokować swoim wizerunkiem! Czyżby pożegnała się ze swoimi pięknymi, czarnymi włosami na rzecz jaśniejszej fryzurki? Już niegdyś eksperymentowała z blondem, a teraz... Zobaczcie zdjęcia!

Conchita Wurst z fioletowymi włosami

Na instagramowym profilu artystki pojawiło się zdjęci Conchity z fioletowymi włosami! Jasne, pastelowe kosmyki, kontrastujące z czarną brodą gwiazdy tworzą jeszcze bardziej wyrazisty wizerunek Conchity.

Jednak podpis pod zdjęciem jednak nie pozostawia złudzeń - fiolet na głowie artystki to jedynie peruka. Na profilu Thomasa Reinbergera, który zajmuje się stylizowaniem wizerunku kobiety z brodą, można obejrzeć także inne zdjęcia z przymiarek peruek. Na jednej z nich Conchita ma włosy w kolorze modnej szarości, a na innym - prezentuje krótką fryzurkę z grzywką na bok. W której peruce jej najlepiej?

 

Zobacz też: Monika Zamachowska o Conchicie Wurst: To fajny chłopak!

 

 

 

 

Conchita Wurst to austriacka drag queen, w którą wciela się Thomas Neuwirth (ur. 6 listopada 1988), piosenkarz wykonujący muzykę pop, jazz, soul i R&B. Conchita wygrała 59. Konkurs Eurowizji w 2014 r.

 

Conchita Wurst zwykle nosi długie, czarne włosy

Conchita Wurst na Złotych Globach 2015
Forum

 

Artystka przyciąga ogromne zainteresowanie mediów

Conchita Wurst na Paradzie Równości w Dublinie
ONS

Więcej na temat Conchita Wurst
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59