Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Amal Clooney, Iwona Pavlovic, Angelina Jolie

Każda panna młoda na ślubie chciałaby wyglądać jak milion dolarów. Tradycyjnym kolorem jest biel. Dlaczego? Wielu z Was może stwierdzić, że dlatego, że kolor ten symbolizuje czystość. Macie rację, ale prawda jest znacznie prostsza - po prostu tak zrobiła królowa Wiktoria! W 1840 roku z okazji ślubu z księciem Albertem założyła białą, satynową kreację. Wówczas tłumy zapragnęły ją naśladować. Tradycja ślubnej bieli przetrwała do dziś, jednak nie wszystkie gwiazdy to tradycjonalistki i często decydują się na kontrowersyjne rozwiązania! A co jeśli z okazji ślubu wolą garnitur od sukienki? Zobaczcie kilka niecodziennych ślubnych kreacji gwiazd!

1/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Sara Boruc

Sara Boruc nie zdecydowała się na klasyczną suknię ślubną i sakramentalne "tak" powiedziała w dwuczęściowej stylizacji : sweterku z odsłoniętymi plecami i robiącej wrażenie rozkloszowanej spódnicy. Kreacja ślubna Sary Boruc została zaprojektowana przez paryską kreatorkę mody Delphine Manivet.

2/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Paulina Sykut-Jeżyna
ONS.pl

Suknia ślubna Pauliny Sykut-Jeżyny tradycję zachowała tylko w odcieniu bieli. Prezenterka zdecydowała się na ekstremalnie krótki przód odsłaniający jej zgrabne nogi. Asymetryczna kreacja to projekt Bohoboco i zdecydowanie przełamała konwenanse. 

3/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Małgorzata Rozenek
ONS.pl

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na suknię ślubną w kolorze srebrnym. Gwiazda TVN wybrała model syrenki zaprojektowany przez Evę Minge. 

Zobacz także: Oto suknia ślubna Małgorzaty Rozenek w całej okazałości! "Prosta w sposób gwiazdorski". Dobry wybór?

4/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Iwona Pavlovic
ONS.pl

Iwona Pavlovic również wybrała suknię z kolekcji Evy Minge. Kontrowersyjna jurorka "Tańca z Gwiazdami" zdecydowała się na krwistą czerwień. Suknia odważnie odsłaniała ramiona, plecy oraz eksponowała biust. Ślubny wybór Iwony to replika czarnej, ślubnej kreacji pokazywanej na wybiegach m.in. w Paryżu. Należała do ekstrawaganckiej linii sukien ślubnych Evy Minge. Brawo za odwagę. 

5/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Angelina Jolie

Suknia ślubna Angeliny Jolie zdecydowanie zasługuje na miano najbardziej niezwykłej kreacji ślubnej w show-biznesie. Kreacja pochodzi z domu mody Versace, ale jej najważniejszym elementem są ozdoby wykonane z rysunków dzieci aktorki i Brada Pitta. Ten szczegół sprawił, że suknia była niepowtarzalna. 

6/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Amal Clooney
East News

Amal Clooney z okazji cywilnego ślubu z Georgem Clooneyem zdecydowała się na kremowo-granatowy komplet od Stelli McCartney. Eleganckie spodnie z wysokim stanem oraz bezszwowa koszula z granatowym wykończeniem prezentowały się na Amal doskonale. Całość uzupełnił kapelusz. Odważyłybyście się na taki look na swoim ślubie?

7/7
Nietypowe suknie ślubne gwiazd - Celia Jaunat
Instagram

Celia Jaunat podczas ceremonii ślubnej z Grzegorzem Krychowiakiem też nie prezentowała się jedynie w tradycyjnej sukni. Modelka wybrała przepiękny biały garnitur. Zrezygnowała także z biżuterii i upiętych włosów, stawiając na prostotę. Prosto ale jednak kontrowersyjnie i nietypowo. 

Zobacz także: Zaskakująca kreacja ślubna żony Grzegorza Krychowiaka! Celia Jaunat pochwaliła się zdjęciami z uroczystości