Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk z mamą Anną Przybylską Oliwia Bieniuk Na tych zdjęciach Oliwia Bieniuk wygląda dokładnie jak Ania Przybylska!
Oliwia Bieniuk
A to wszystko z okazji jej 16. urodzin!
1/4
Oliwia Bieniuk

 

Oliwia Bieniuk, 18 października, skończyła 16 lat. Z tej okazji jej tata postanowił złożyć córce życzenia. Zrobił to w nietypowy sposób! Na swoim Instagramie opublikował kolaż zdjęć, do którego dołączył osobiste wyznanie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale są to zdjęcia Oliwii z mamą, które nigdy wcześniej nie były publikowane.

 

Zobacz urocze zdjęcia Anny Przybylskiej z córką! Widać na nich, jak rodzinnie spędzały czas...

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk to prawdziwa fashionistka! Jest w stanie wydać na kurtkę... 4 tysiące złotych! Oto przegląd jej garderoby

2/4
Oliwia Bieniuk z mamą Anną Przybylską
Instagram

 

Wspomnienia o Annie Przybylskiej są jeszcze bardzo żywe - od jej śmierci minęły już 4 lata. Dlatego każde niepublikowane wcześniej zdjęcia, czy nowa historia związana z aktorką wywołują dużo emocji. Tym razem nowe fotografie z rodzinnego albumu ujawnił mąż aktorki.

Jarosław Bieniuk zrobił córce świetny prezent, publikując życzenia z kolażem zdjęć Oliwki z mamą. Piłkarz z wzruszeniem mówi o swojej córce!

 

16 lat tak szybko minęło !😢Wiem jak bardzo chcesz być dorosła ,ale dla mnie będziesz zawsze taka jak na tych zdjęciach👶🏻👧🏼🧒🏼😍Zdrowia i Spełnienia Marzeń córcia - pisze piłkarz.

 

Na zdjęciach zobaczymy Oliwię w różnych etapach swojego dzieciństwa. Na niektórych zdjęciach pozuje z mamą, i to te fotografie wywołują największe emocje! Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Na tych zdjęciach Oliwia Bieniuk wygląda dokładnie jak Ania Przybylska! ZOBACZ!

3/4
Oliwia Bieniuk
Instagram/o.liwia_b.ieniuk

 

Oliwia, tak jak napisał jej tata, chce być już dorosła. Widać to po jej zainteresowaniach. Nastolatka uwielbia modę i na bieżąco śledzi najnowsze trendy. Czasem możemy zobaczyć ją w naprawdę drogich stylizacjach!

 

Zobacz: Oliwia Bieniuk to prawdziwa fashionistka! Jest w stanie wydać na kurtkę... 4 tysiące złotych! Oto przegląd jej garderoby

4/4
Na tych zdjęciach Oliwia Bieniuk wygląda dokładnie jak Ania Przybylska!
ONS.pl

 

Czy Oliwia jest podobna do mamy?