Oliwia Bieniuk i jej najdroższe ubrania Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga Oliwia Bieniuk w kurtce Moncler Oliwia Bieniuk z plecakiem Michael Kors Anna Lewandowska i Oliwia Bieniuk w bluzie PLNY LALA
Oliwia Bieniuk i jej najdroższe ubrania
1/5
Oliwia Bieniuk i jej najdroższe ubrania

 

Oliwia Bieniuk ma dziś urodziny. 18 października kończy 16 lat. I choć jest jeszcze nastolatką, ma już konkretne zainteresowania - mowa m.in. o modzie i śledzeniu najnowszych trendów. Oliwka jest w tym naprawdę dobra! Córka Jarka Bieniuka i Ani Przybylskiej uwielbia buszować po sklepach i raz na jakiś czas pozwala sobie (a raczej tata jej pozwala ;)) na luksusowy element garderoby.

 

Więcej: Oliwia Bieniuk ścięła włosy

 

Sneakersy za 3000 złotych? Kurtka za 4000 złotych? A może plecak za prawie 700 złotych? Specjalnie dla was zrobiliśmy przegląda szafy Oliwii Bieniuk i znaleźliśmy w niej najdroższe ubrania i dodatki! Gotowi? Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, co najdroższego kupiła sobie Oliwka!

 

Więcej: Oliwia Bieniuk ma chłopaka?!

2/5
Oliwia Bieniuk w sneakersach Balenciaga

Oliwia Bieniuk w ostatnie wakacje nie mogła oprzeć się "najbrzydszym butom sezonu". A chodzi oczywiście o sneakersy Triple S od Balenciagi. Ich cena to około 3000 złotych.

 

Oliwia do bardzo drogich butów dobrała bluzkę, która kosztuje ok. 600 złotych. To projekt PLAY COMME DES GARCONS.

 

Zobacz także: Siostra Ani Przybylskiej komentuje związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską! "To ma być kobieta, która..."

3/5
Oliwia Bieniuk w kurtce Moncler
Instagram

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciem w puchowej kurtce marki Moncler. Taka kurtka to prawdziwy luksus, ponieważ ceny modeli tej kurtki wahają się od 3500 do 4500 złotych.

4/5
Oliwia Bieniuk z plecakiem Michael Kors

Oliwia Bieniuk na tym samym zdjęciu pozuje z czerwonym skórzanym plecakiem od Michaela Korsa. Jego cena to około 700 złotych.

5/5
Anna Lewandowska i Oliwia Bieniuk w bluzie PLNY LALA

Oliwia Bieniuk, jeśli zakocha się w jakiejś marce, jest jej wierna. Tak jest na przykład z marką PLNY LALA. Bieniuk pozuje na zdjęciu w bardzo modnej bluzie z serii Pina Colada. Kosztuje 259 złotych.

 

PS. W tym samym modelu zakochała się m.in. Anna Lewandowska! ;)

 

Zobacz też: Anna Lewandowska w komplecie, który będzie hitem lata! Znamy markę i cenę!

Więcej na temat Oliwia Bieniuk Balenciaga