Beata Tyszkiewiecz już nie wychodzi z domu
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy

Beata Tyszkiewicz "nie wychodzi już na spacery". Co się dzieje ze zdrowiem wielkiej aktorki? 

Córka Beaty Tyszkiewicz zabrała głos w sprawie zdrowia 83-letniej aktorki. "Odwiedzam ją tak często, jak mogę". Jak się czuje Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz, po przebytym w 2017 roku zawale serca, zniknęła z show-biznesu, a informacje o jej stanie zdrowia pojawiały się w mediach, jedynie w formie krótkich notatek prasowych przekazanych przez jej córkę. Teraz Karolina Wajda w rozmowie z "Rewią", ponownie zabrała głos w sprawie stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. 83-letnia aktorka "nie wychodzi już na spacery". Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz?

Ola Jordan zastąpiła Beatę Tyszkiewicz w jury "Tańca z gwiazdami". Czy zna ją i co o niej sądzi?

Jak się czuje Beata Tyszkiewicz? Córka aktorki zabrała głos 

Beata Tyszkiewicz z powodów zdrowotnych postanowiła zakończyć swoją karierę w show-biznesie. W 2017 roku gwiazda przeszła zawał serca, i choć wyszła z niego cało, od tego czasu musi bardzo uważać na swoje zdrowie. Aktorka zrezygnowała z pobytu w sanatorium. Wolała przejść rekonwalescencję w zaciszu swojego warszawskiego mieszkania. Opiekę nad Beatą Tyszkiewicz sprawuje jej najstarsza córka Karolina Wajda. W rozmowie z "Rewią" wyznała, że Beata Tyszkiewicz nie zamierza wychodzić na razie z domu, najprawdopodobniej przez panującą obecnie falę upałów.

Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra - wyznała.  

Beata Tyszkiewicz nie wychodzi na spacery z powodu upałów
EOS

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Oto wszystkie pary, które wystąpią w programie

Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz i wybitnego reżysera Andrzeja Wajdy, od kilku lat przekazuje mediom informacje na temat stanu zdrowia swojej mamy. To właśnie córka aktorki poinformowała, że Beata Tyszkiewicz postanowiła na dobre zniknąć z show-biznesu. W rozmowie z "Super Expressem" z 2020 roku, Karolina Wajda wyznała, czemu Beata Tyszkiewicz postanowiła unikać publicznych wyjść. 

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną - poinformowała córka Beaty Tyszkiewicz. 

83-letnia Beata Tyszkiewicz nie wychodzi już na spacery
EOS

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz mogła stracić dach nad głową? Jej córka ujawnia szczegóły

Pod koniec medialnej kariery Beata Tyszkiewicz przez wiele lat zasiadała w jury programu "Taniec z Gwiazdami". Aktorkę w tej roli mogliśmy zobaczyć po raz ostatni podczas 7. edycji tanecznego show w Polsacie w 2017 roku. Z kolei w 2018 roku odbyła się premiera polsko-włoskiej produkcji filmowej "Studniówk@” w reżyserii Alessandro Leone. Od tamtej pory fani pierwszej damy polskiego kina z niecierpliwością wyczekują wszelakich informacji na temat zdrowia uwielbianej Beaty Tyszkiewicz, życząc jej wszystkiego, co najlepsze. 

Córka Beaty Tyszkiewicz o jej stanie zdrowia

Jak się czuje Beata Tyszkiewiecz?
TRICOLORS/ EAST NEWS

Karolina Wajda informuje, że Beata Tyszkiewicz nie wychodzi już na spacery
EOS

 

Niepokojące doniesienia w sprawie stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz
EOS

83-letnia Beata Tyszkiewicz nie wychodzi już z domu
VIPHOTO/EAST NEWS

Beata Tyszkiewicz miała zawał!
Newsy
Beata Tyszkiewicz miała zawał! Jak czuje się wielka aktorka?
Co wiadomo?

Beata Tyszkiewicz miała zawał - informuje Super Express. W tym tygodniu 78-letnia aktorka trafiła do szpitala z bólami w klatce piersiowej. Tam przeszła operację. Już niedługo zaś opuści placówkę. Jak sama mówi, wszystko jest w porządku. Poznajcie szczegóły!    Zobacz:  Objawy zawału serca. Poznaj 4 najczęstsze   Beata Tyszkiewicz miała zawał! Jak się czuje? Jak podaje Super Express Beata Tyszkiewicz przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Dlatego też nie było jej na pogrzebie przyjaciela, Zbigniewa Wodeckiego, który odbył się 30 maja. Wielką gwiazdą polskiego kina opiekuje się córka, Karolina Wajda. Pani Beata w rozmowie z dziennikiem przyznaje, że czuje się dobrze i po weekendzie opuści szpital: Wszystko jak najlepiej. Po weekendzie w domu. Serdeczności  - mówi.  Za szybki powrót do zdrowia kciuki trzyma Krzysztof Ibisz:  Pani Beato, trzymamy kciuki za Pani szybki powrót do zdrowia. Jest Pani nam potrzebna ze swoją mądrością, humorem i najprawdziwszą KLASĄ. Kochamy Panią! – mówi prezenter w Super Expressie.  Pani Beacie życzymy dużo zdrowia!    Zobacz także:  Dominika Gwit ma żal do Beaty Tyszkiewicz? Jest komentarz aktorki: "Jestem pogodzona z tym, że..."   Beata Tyszkiewicz miała zawał!   Beata Tyszkiewicz czuje się już lepiej.

Beata Tyszkiewicz w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Córka przekazała smutną decyzję Beaty Tyszkiewicz. Nie zobaczymy jej już w telewizji?
Uwielbiana przez widzów aktorka podjęła zaskakującą decyzję!

Beata Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami" i do show-biznesu? Uwielbiana przez widzów aktorka podjęła zaskakującą decyzję! Beata Tyszkiewicz  przez 13 lat była jurorką w tanecznym show. Niestety w 2017 roku okazało się, że gwiazda ma poważne problemy ze zdrowiem- przeszła zawał serca i trafiła do szpitala. Beata Tyszkiewicz skupiła się wówczas na walce o zdrowie i pożegnała się z  "Tańcem z Gwiazdami". Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami". To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna - mówiła wówczas w rozmowie z "Faktem".  Wszyscy fani Beaty Tyszkiewicz i "Tańca z Gwiazdami" cały czas mieli jednak nadzieję, że aktorka kiedyś wróci do programu. Czy tak się stanie? Komentarz córki Beaty Tyszkiewicz jest jednoznaczny! Beata Tyszkiewicz rezygnuje z życia publicznego! Niestety, wszystko wskazuje na to, że Beata Tyszkiewicz nie wróci do "Tańca z Gwiazdami". Co więcej, jej córka w rozmowie z mediami przyznała, że aktorka chce zrezygnować z życia publicznego! Dlaczego? Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem - "Super Express" cytuje Karolinę Wajdę.  Jak donosi dziennik właśnie z tego powodu Beata Tyszkiewicz nie chce wyjechać nawet do sanatorium. Wypoczywa więc w swoim mieszkaniu w mieście i dworku...

Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"?
East News
TV-Show
Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz
Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest komentarz

To już pewne, Michał Malitowski nie pojawi się w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Wczoraj w sieci pojawiło się oświadczenie jurora, który tłumaczył  nieobecność w pierwszym odcinku show i przyznał, że ze względu na swój stan zdrowia musi zrezygnować z udziału w tanecznym programie Polsatu.  Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem - czytamy w oświadczeniu Michała Malitowskiego. Teraz wszyscy fani z pewnością zastanawiają się, kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". A może do show wróci Beata Tyszkiewicz? Jest komentarz aktorki! Beata Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Beata Tyszkiewicz przez wiele lat oceniała uczestników "Tańca z Gwiazdami". Niestety, w styczniu 2018 roku ze względu na problemy ze zdrowiem, aktorka zrezygnowała z udziału w show. Czy teraz, po roku, wróci do programu? Beata Tyszkiewicz w rozmowie z portalem plejada.pl rozwiała wszelkie wątpliwości. Wiem, że Michał ma kontuzję i nie ma go w jury programu, ale ja nie zastąpiłabym go. Nie widzę powrotu do "Tańca z gwiazdami". Przynajmniej na razie - przyznała w rozmowie z plejadą.pl. Kto więc zastąpi Michała Malitowskiego. Już dziś wieczorem, w piątek 8 marca Polsat wyemituje drugi odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Kto wie, być może już dziś poznamy nowego jurora show Polsatu!  Zobacz także:  Beata Tyszkiewicz krytykuje Iwonę Pavlović i staje w obronie Justyny Żyły! Mocne słowa Beata Tyszkiewicz nie zastąpi Michała Malitowskiego w "TzG". Michał Malitowski ze względu na kontuzję zrezygnował z udziału w show.    

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik