Karolina Wajda boi się o Beatę Tyszkiewicz
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

Beata Tyszkiewicz mogła stracić dach nad głową? Jej córka ujawnia szczegóły

Córka Beaty Tyszkiewicz chciała zamieszkać z mamą, by móc się nią opiekować. W pewnym momencie okazało się, że aktorka może stracić swoje mieszkanie. Co się stało?

Pojawiające się od pewnego czasu informacje o Beacie Tyszkiewicz dają powody do niepokoju. Aktorka i była jurorka "Tańca z gwiazdami" najpierw przeszła zawał, a później zniknęła z życia publicznego. Obecnie 83-letnia artystka mieszka samotnie w mieszkaniu położonym na warszawskim Śródmieściu i rzadko opuszcza swoje lokum. Córka Beaty Tyszkiewicz postanowiła przeprowadzić się do mamy, by się nią zaopiekować. Jednak pojawiły się poważne utrudnienia. Karolina Wajda zdradziła, że jej matka mogła stracić mieszkanie.

Ola Jordan zastąpiła Beatę Tyszkiewicz w jury "Tańca z gwiazdami". Czy zna ją i co o niej sądzi?

Córka Beaty Tyszkiewicz nie mogła pomóc mamie

Cztery lata temu Beata Tyszkiewicz podjęła decyzję o usunięciu się z życia publicznego. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia aktorka zniknęła z telewizji. Po tym, jak Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z gwiazdami", do mediów rzadko docierały wiadomości o artystce. Wówczas pomocną dłoń wyciągnęła do niej córka Karolina Wajda, która na co dzień mieszka w dworku w Głuchach.

Zobacz także: Partnerka Żory Korolyova opublikowała emocjonalny wpis. "Dalsi znajomi mnie widzą i trochę uciekają wzrokiem"

Beata Tyszkiewicz mieszka sama
Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Chociaż jedyne dziecko Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz nalegało, by schorowana matka przeniosła się do rezydencji w Głuchach, była jurorka "Tańca z gwiazdami" pozostała nieugięta. Beata Tyszkiewicz jest bardzo przywiązana do swojego mieszkania w Warszawie. W związku z tym Karolina Wajda postanowiła, że to ona przeniesie się do lokum mamy. Wówczas pojawiły się poważne komplikacje, które wynikały z regulacji urzędniczych. Emerytowana aktorka mogła stracić dach nad głową.

Powodem odmownej decyzji urzędu jest to, że posiadam w Warszawie mieszkanie, zgodnie z prawem nie mogę formalnie zamieszkać w lokalu mojej mamy, który należy do miasta. Takie jest prawo - zdradziła Karolina Wajda na łamach "Super Expressu".

Beata Tyszkiewicz mogła stracić dom
MAREK LASYK/REPORTER

Gdyby córka Beaty Tyszkiewicz nie dopilnowała formalności, jej mama mogłaby stracić ukochany dom. Warto przypomnieć, że Karolina Wajda ma własne mieszkanie, które znajduje się na Żoliborzu. W związku z tym, że Beata Tyszkiewicz zajmuje komunalne lokum, nie może przyjąć lokatora bez zawiadomienia o tym administracji.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Sylwester Wilk został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka 

Na szczęście Beata Tyszkiewicz jest regularnie odwiedzana przez lekarzy, którzy kontaktują się z jej córką. Jednak Karolina Wajda oraz jej siostra Wiktoria Padlewska nadal będą dążyły do tego, by mieć mamę bliżej siebie.

Beata Tyszkiewicz zastąpi Michała Malitowskiego w
East News

Beata Tyszkiewiecz już nie wychodzi z domu
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Beata Tyszkiewicz "nie wychodzi już na spacery". Co się dzieje ze zdrowiem wielkiej aktorki? 
Córka Beaty Tyszkiewicz zabrała głos w sprawie zdrowia 83-letniej aktorki. "Odwiedzam ją tak często, jak mogę". Jak się czuje Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz, po przebytym w 2017 roku zawale serca, zniknęła z show-biznesu, a informacje o jej stanie zdrowia pojawiały się w mediach, jedynie w formie krótkich notatek prasowych przekazanych przez jej córkę. Teraz Karolina Wajda w rozmowie z "Rewią", ponownie zabrała głos w sprawie stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. 83-letnia aktorka "nie wychodzi już na spacery". Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Jak się czuje Beata Tyszkiewicz? Córka aktorki zabrała głos  Beata Tyszkiewicz z powodów zdrowotnych postanowiła zakończyć swoją karierę w show-biznesie. W 2017 roku gwiazda przeszła zawał serca, i choć wyszła z niego cało, od tego czasu musi bardzo uważać na swoje zdrowie. Aktorka zrezygnowała z pobytu w sanatorium. Wolała przejść rekonwalescencję w zaciszu swojego warszawskiego mieszkania. Opiekę nad Beatą Tyszkiewicz sprawuje jej najstarsza córka Karolina Wajda. W rozmowie z "Rewią" wyznała, że Beata Tyszkiewicz nie zamierza wychodzić na razie z domu, najprawdopodobniej przez panującą obecnie falę upałów. Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra - wyznała.   Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami 13": Oto wszystkie pary, które wystąpią w programie Karolina Wajda, córka Beaty Tyszkiewicz i wybitnego reżysera Andrzeja Wajdy, od kilku lat przekazuje mediom informacje na temat stanu zdrowia swojej mamy. To właśnie córka aktorki poinformowała, że Beata Tyszkiewicz postanowiła na dobre zniknąć z show-biznesu . W rozmowie z "Super Expressem" z 2020 roku, Karolina Wajda wyznała, czemu Beata Tyszkiewicz postanowiła unikać publicznych wyjść.  Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego...

Beata Tyszkiewicz w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Córka przekazała smutną decyzję Beaty Tyszkiewicz. Nie zobaczymy jej już w telewizji?
Uwielbiana przez widzów aktorka podjęła zaskakującą decyzję!

Beata Tyszkiewicz wróci do "Tańca z Gwiazdami" i do show-biznesu? Uwielbiana przez widzów aktorka podjęła zaskakującą decyzję! Beata Tyszkiewicz  przez 13 lat była jurorką w tanecznym show. Niestety w 2017 roku okazało się, że gwiazda ma poważne problemy ze zdrowiem- przeszła zawał serca i trafiła do szpitala. Beata Tyszkiewicz skupiła się wówczas na walce o zdrowie i pożegnała się z  "Tańcem z Gwiazdami". Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami". To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna - mówiła wówczas w rozmowie z "Faktem".  Wszyscy fani Beaty Tyszkiewicz i "Tańca z Gwiazdami" cały czas mieli jednak nadzieję, że aktorka kiedyś wróci do programu. Czy tak się stanie? Komentarz córki Beaty Tyszkiewicz jest jednoznaczny! Beata Tyszkiewicz rezygnuje z życia publicznego! Niestety, wszystko wskazuje na to, że Beata Tyszkiewicz nie wróci do "Tańca z Gwiazdami". Co więcej, jej córka w rozmowie z mediami przyznała, że aktorka chce zrezygnować z życia publicznego! Dlaczego? Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem - "Super Express" cytuje Karolinę Wajdę.  Jak donosi dziennik właśnie z tego powodu Beata Tyszkiewicz nie chce wyjechać nawet do sanatorium. Wypoczywa więc w swoim mieszkaniu w mieście i dworku...

Beata Tyszkiewicz, jurorka Tańca z Gwiazdami
Mat. promocyjne
TV-Show
Oszustwo w "Tańcu z Gwiazdami"?! Chodzi o Beatę Tyszkiewicz. Prawda wyciekła po latach
O mały włos, a Beaty Tyszkiewicz nie zobaczylibyśmy w roli jurorki w "Tańcu z Gwiazdami". Tę historię poznaliśmy dopiero po ponad 15 latach!

Beata Tyszkiewicz (82 l.) to chyba ulubiona była jurorka programu "Taniec z Gwiazdami" (na wizji od 2005 roku, początkowo w TVN). Aktorka zawsze swoimi trafnymi ripostami, mimo że nie znała się na tańcu, wiedziała jak rozbawić publiczność lub czasem wbić szpilę uczestnikom czy to jurorom... Głównie Iwonie Pavlović! Mało kto jednak wie, że historia potoczyłaby się zupełnie inaczej i w jury nie zobaczylibyśmy Beaty Tyszkiewicz, gdyby nie pewne... oszustwo, które wypłynęło dopiero po latach. Wszystko za sprawą książki "Beata Tyszkiewicz. Portret damy", która dostępna jest na rynku od ponad miesiąca. Zobacz także:  Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego" W książce "Beata Tyszkiewicz. Portret damy" znalazła się wyjątkowa opowieść Wojciecha Iwańskiego, producenta i reżysera „Tańca z gwiazdami", który zdecydował się opowiedzieć o tym, jak Beata Tyszkiewicz została jedną z jurorek tanecznego show: Głowy nie dam, ale chyba to Edward Miszczak wymyślił. Pamiętam, że długo mieliśmy problem z obsadą. Sędziowie międzynarodowi tańca towarzyskiego, z którymi się spotykaliśmy, byli jacyś smutni, a musieliśmy kogoś wybrać, bo program był na licencji BBC i wymagano od nas, byśmy zatrudnili specjalistów od tańca. A przecież warunkiem dobrego programu jest osobowość, atrakcyjność jego uczestników. Krótko mówiąc: była bryndza, jedna Pavlović nam się trafiła z biglem, no i Galiński, znany nam wcześniej choreograf. Wciąż jednak brakowało pozostałej dwójki. Z rozpędu, jako że Zbyszkowi Wodeckiemu kończyły się jakieś programy w TVN-ie i był wolny, wzięliśmy Zbyszka. Ale kto czwarty? W kontrze do ruchliwej, przebojowej, wyrazistej Iwony Pavlović...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik