Nie żyje Zdzisław Pazura, ojciec Radosława i Cezarego Pazurów. Pogrzeb ojca aktorów odbył się trzeciego lipca. Rodzina nie informowała o tym publicznie.

Reklama

Nie żyje ojciec Cezarego i Radosława Pazurów

Smutny czas dla rodziny Pazurów. Nie żyje Zdzisław Pazura, ukochany ojciec Cezarego i Radosława Pazurów. Zdzisław Pazura miał 87 lat. W ostatnim czasie chorował. Niedawno zmarł Janusz Rewiński, niezapomniany Siara z "Killera", na jego pogrzebie zabrakło Cezarego Pazury, zapytany o powód, wspomniał o tacie:

Powód był tylko jeden jedyny. Ja mam tatę w bardzo ciężkim stanie. Odwiedziny w szpitalu są w określonych godzinach. Nie mogłem być na pogrzebie, bo mam swoje problemy, niosę swój krzyż.

Niestety Zdzisławowi Pazurze nie udało się wygrać z chorobą. Jak informuje ShowNews.pl, Zdzisław Pazura zmarł 21 czerwca. Rodzina przeżywała żałobę w ciszy, z dala od medialnego zainteresowania. Pogrzeb ojca Cezarego Pazury i Radosława Pazury odbył się 3 lipca. Ostatnie pożegnanie rozpoczęło się w kaplicy w Ujeździe.

Nie żyje ojciec Cezarego Pazury i Radosława Pazury
TRICOLORS/East News
Reklama

Zdzisław Pazura był nauczycielem. W poruszającym wpisie na Facebooku pożegnała go jedna z byłych uczennic.

Zmarł mój nauczyciel z okresu szkoły podstawowej w Ujeździe. Był tylko 9 lat starszy od nas i bardzo go lubiliśmy. Spotkaliśmy się w 1991 roku gdy pracowałam w Orbisie, a on musiał jeździć na wycieczki handlowe, by utrzymać synów Czarka i Radka Pazurów w czasie ich studiów w łódzkiej Filmówce. Pozostaje w mojej pamięci i niech spoczywa w pokoju
Cezary Pazura
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama