Choć stare przysłowie mówi "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", te słynne pary udowadniają, że nie zawsze warto się nim kierować. Mimo że dziś te gwiazdorskie nazwiska tworzą jedne z najbardziej rozpoznawalnych związków w show-biznesie, jak donoszą media, w przeszłości musiały mierzyć się z poważnymi kryzysami. Joanna Opozda i Antoni Królikowski, Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel, a także księżna Kate i książę William to tylko początek długiej listy...

Reklama

Gwiazdy, które pokonały kryzys i wróciły do siebie nawet po rozstaniu

Ostatnio polskie media huczały od powrotu Joanny Opozdy do Antoniego Królikowskiego, a o słynnej parze zrobiło się jeszcze głośniej z powodu... ich ślubu! Po medialnym rozstaniu i licznych pogłoskach o tym, że aktor usilnie próbuje odzyskać serce swojej ukochanej, 7. sierpnia Joanna Opozda i Antek Królikowski ślubowali sobie miłość i powiedzieli sakramentalne "TAK". Które ze znanych i lubianych par również zwalczyły kryzys w związku?

Zobacz także: Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z wesela z Joanną Opozdą. "Państwo Królikowscy"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Związek tej dwójki nie zawsze był idealny. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostali parą już w 2003 roku i dziś mogą pochwalić się naprawdę długim stażem - nie licząc pewnej przerwy... Jak donosiły media, w 2012 roku para rozstała się na kilka miesięcy, a aktor miał nawet wyprowadzić się z domu! Na szczęście już latem tego samego roku prasę obiegła wieść, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wrócili do siebie. Natomiast dwa lata po przykrym incydencie - w grudniu 2014 zakochani postanowili scementować swój związek i wzięli cichy ślub w Boże Narodzenie! Jak widać zażegnanie kryzysu opłaciło się - dziś aktorzy uchodzą za jedną z najbardziej dobranych i lubianych par w polskim show-biznesie!

Instagram @joannakoroniewska

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Para słynnych dziennikarzy we wrześniu będzie świętować 13. rocznicę ślubu! Natomiast w 2013 roku kolorową prasę obiegły naprawdę nieciekawe informacje i wszyscy spekulowali o rozwodzie Karoliny Ferenstein-Kraśki i Piotra Kraśki! Jak donosiły media, jego głównym powodem miał być fakt, że para razem nie mieszka! Co prawda małżeństwo nigdy nie odniosło się do plotek, najważniejsze jednak, że dziś tworzą piękną, szczęśliwą rodzinę.

East News

Księżna Kate i książę William

Tych dwoje tworzy jedną z najbardziej rozpoznawalnych par na całym świecie! Choć małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate dla wielu uchodzi za idealne, zanim doszło do historycznego ślubu zakochani musieli mierzyć się z niejednym kryzysem. Wnuk królowej Elżbiety II poznał swoją przyszłą żonę kiedy był jeszcze na studiach i jak się okazuje wtedy zdecydowanie bliżej niż do ustatkowania się, było mu do imprez i nocnych wypadów z kolegami! Tego było za wiele i piękna Kate zerwała z Williamem! Jak sama wspominała, to rozstanie uczyniło ją silniejszą, a książę szybko zatęsknił za swoją księżniczką. Kate Middleton okazała się tą jedyną i dziś para może pochwalić się trójką uroczych dzieci.

Rex Features/East News

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński

"Nasz związek jest dosyć burzliwy, ale przez to też bardzo ciekawy" - mówił w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" Jacek Kopczyński. Piosenkarka poznała ukochanego w 2006 roku, a już dwa lata później na świat przyszedł ich syn. Gwiazda nie ukrywa, że razem z partnerem przechodzili naprawdę ciężkie chwile, a w pewnym czasie nawet postanowili pójść na terapię. Choć - jak donosi kolorowa prasa - związek Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego wisiał na włosku, dziś para może pochwalić się naprawdę długim stażem!

Instagram

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku, dzięki drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" i - jak wielu sądzi - od tego momentu są nierozłączni. Czy to jednak aby napewno prawda? Para wzięła ślub 20 września 2008, jednak już cztery lata później w mediach mówiono o kryzysie w ich związku. Jak podawała kolorowa prasa, tancerz miał nawet wyprowadzić się z domu! Choć uwielbiane małżeństwo nigdy nie potwierdziło tych informacji, po czasie Katarzyna Cichopek zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie.

Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć to wszystko jednym cięciem - mówiła dla magazynu "Pani".

Jak widać i w tym przypadku miłość okazała się silniejsza. Dziś Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mają dwóję cudownych dzieci, a małżeństwo aktorki i tancerza dla wielu jest prawdziwym wzorem do naśladowania.

Reklama

Lubisz miłosne historie? Poznaj ich więcej, wykorzystując kod rabatowy Bonito na zakup ulubionych książek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama