Netflix ogłosił niedawno prace nad drugą i trzecią częścią filmu "365 dni" na podstawie bestsellerów Blanki Lipińskiej - "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni". W obsadzie pojawią się oczywiście znani już z pierwszej części aktorzy - Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Natasza Urbańska czy Magdalena Lamparska, ale nie zabraknie również nowej postaci! W rolę Nacho wcieli się włoski model, Simone Susinna! Kim jest? Czy jest przystojniejszy niż filmowy Massimo? Zobaczcie zdjęcia z planu!

Reklama

Ruszyły zdjęcia do drugiej części filmu "365 dni"!

To na pewno świetnia wiadomość dla fanów trylogii Blanki Lipińskiej oraz filmu, który podbił cały świat! "365 dni" znalazł się na liście w top 10 Netfliksa w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku! W związku z pandemią prace na planie kolejnych części nieco się opóźniły, ale teraz aktorzy weszli już na plan, a produkcja ruszyła pełną parą!

W obsadzie kolejnych filmów nie zabraknie oczywiście głównych bohaterów - Anny Marii Siekluckiej w roli Laury oraz Michele Morrone w roli Massimo. Co z ich związkiem?

Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie - czytamy w informacji prasowej Netflix!

Kim jest ten tajemniczy mężczyzna? To nowy bohater!

Kim jest Simone Susinna, nowy gwiazdor filmów na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

W kolejnej części filmu "365 dni" pojawi się przystojny Nacho! W jego roli zobaczymy debiutującego na wielkim ekranie włoskiego modela. Simone Susinna ma na swoim koncie wiele globalnych kampanii reklamowych, zdobył aż 180 tysięcy fanów na Instagramie i jest... nieziemsko przystojny! Zdobędzie taką sławę jak Michele Morrone? Blanka Lipińska jest zachwycona współpracą z Simonem:

Nazywa się @susinnasimone dla mnie jest Nacho❤️ Czekałam na Ciebie tyle czasu‼️ Witaj w rodzinie 365 dni ???????? Jeśli chcecie wiedzieć kim jest nowy bohater, przeczytajcie książki...a gwarantuje, że pokochacie go tak jak ja! - napisała Lipińska na Instagramie.

Premiera filmów planowana jest na 2022 roku na Netflix! Czekacie?

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś film "365 dni"?! Rozwiąż nasz gorący QUIZ!

Michele i Simone już na planie filmu!

W rolę Laury wciela się Anna Maria Sieklucka.

Do obsady dołączył Simone Susinna! Przystojny?

Oczywiście aktorów na planie wspiera sama Blanka Lipińska!

W filmie zobaczymy również Nataszę Urbańską!

Blanka jest zachwycona nowym bohaterem swoich filmów!

Simone to naprawdę niezłe ciacho!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama