Dobra passa w życiu Natalii Szroeder

Natalia Szroeder na weselu przyćmiła Quebo swoją kreacją! Jej seksowna sukienka to hit

Dobra passa w życiu Natalii Szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide czwartkowy wieczór spędzili na weselu. Raper na swoim Instagramie umieścił obszerną relację z uroczystości. Ku zaskoczeniu swoich fanów pokazał nie tylko pierwszy taniec młodej pary, imponujący stół ze słodkościami, ale też pochwalił się swoimi tanecznymi umiejętnościami.

Quebo nawet podczas tak ważnej uroczystości nie zrezygnował z niebieskiej koszulki polo, która stała się jego znakiem rozpoznawczym w ostatnim czasie, ale tym razem to nie raper pojawia się na pierwszym planie, ale jego partnerka! Natalia Szroeder wyglądała doskonale w czerwonej sukience. Zobaczcie...

Natalia Szroeder w czerwonej sukience na weselu

Quebonafide do niedawna nie publikował żadnych zdjęć z Natalią Szroeder ani nie komentował swojego związku z piosenkarką. Wszystko się zmieniło od wystąpienia w "Dzień dobry TVN", gdzie potwierdził, że jest zakochany. Potem pokazał, jak wspólnie spędzili walentynki, a teraz na Instastories pochwalił się relacją ze wspólnego tańca.

Jednak to Natalia Szroeder skradła całą uwagę, bo w dopasowanej sukience z odsłoniętymi rękawami wyglądała świetnie. Ten model podkreślił idealną figurę piosenkarki, a subtelny makijaż i prosta fryzura sprawiły, że wyglądała bardzo dziewczęco. Sami spójrzcie!

Natalia Szroeder w czerwonej sukience
Instagram

Natalia Szroeder w czerwonej sukience
Instagram

Quebonafide pochwalił się zdjęciami z wesela, na którym pojawił się z Natalią Szroeder. Raper nawet na tak ważnej uroczystości pojawił się w swojej charakterystycznej stylizacji. 

Quebonafide na weselu
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Szroeder
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23