Iga Lis i Taco Hemingway na wakacjach
 Iga Lis i Taco Hemingway na wakacjach
East News
Nowa para w polskim show-biznesie!
1/4
 Iga Lis i Taco Hemingway na wakacjach
East News

 

Iga Lis ma za sobą intensywny rok. Niedawno młodsza córka Kingi Rusin przystąpiła do matury. Teraz nastolatka szykuje się do rozpoczęcia studiów za granicą. Jednak zanim wyjedzie na prestiżową uczelnię, Iga Lis zafundowała sobie małe wakacje. Podobno dziewczyna wypoczywa właśnie ze swoim chłopakiem, Taco Hemingwayem. Para była widziana w samolocie.

 

Tak, Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki  - twierdzi informator Plotka.

 

Jak wyglądają ich bajkowe wakacje? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Iga Lis po raz pierwszy szczerze opowiedziała o rodzicach

2/4
Instagram

Plotki o jej związku ze znanym raperem pojawiły się w mediach już kilka tygodni temu. Jednak ani Iga Lis, ani Taco Hemingway nie potwierdzili, czy faktycznie są razem. Wiele wyjaśnia zdjęcie, które udało się zrobić uczestnikowi jednego z festiwali muzycznych w Warszawie. Widać na nim zarówno córkę Kingi Rusin, jak i znanego rapera. To prawdopodobnie ich pierwsze wspólne zdjęcie, które trafiło do mediów. Zobaczycie je na następnej stronie!

3/4
Instagram

Iga i Taco bawili się wspólnie na Orange Warsaw Festival. Raper był gwiazdą jednego z festiwalowych dni. Taco Hemingway zaprezentował swoje największe przeboje. Co ciekawe, mama Igi Lis zna jego twórczość! Kinga Rusin w rozmowie z Plotkiem przyznała, że interesuje się młodymi artystami. Co więcej, dziennikarka znała nawet tytuły płyt Taco Hemingwaya!

 

Zobacz także: Kinga Rusin poznała już Taco Hemingwaya, chłopaka Igi?

4/4
Instagram

Iga Lis pochwaliła się serią wakacyjnych zdjęć na Instagramie. Na żadnym z nich nie widać jednak Taco Hemingwaya. Czyżby to on był autorem tych malowniczych zdjęć?

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway