Natalia Siwiec wraz z mężem Mariuszem i córeczką Mią przebywa obecnie na malowniczych Seszelach. Gwiazda jak zwykle chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak modelka spędza czas z rodziną. Oczywiście pod zdjęciami nie brakuje pozytywnych komentarzy od zachwyconych fanek, ale pojawiły się także ostre i krytyczne opinie. Niektóre internautki zarzuciły Natalii Siwiec, że krzywdzi swoją córkę! O co chodzi? Przeczytajcie poniżej.

Reklama

Natalia Siwiec pod ostrzałem internautek za zdjęcie córki

Natalia Siwiec wyjątkowo często spotyka się z hejtem. Internautki nieustannie mają jej coś do zarzucenia. Wcześniej krytykowały ją, że jest zbyt szczupła, że nie pokazuje twarzy Mii, a potem, że to robi. Tym razem z kolei oburzyły się, że córeczka Natalii Siwiec jeździła na żółwiu.

Instagram

Przykre, że światowi ludzie jak wy, którzy obracają się w towarzystwie bogaczy i celebrytów maja tak mało empatii, wiedzy i szacunku do zwierząt?

Zolw To nie zabawka dla dziecka ani nikogo innego. Nie nie I nie! Nie jezdzimy na zwierzetach!

Żenada! Zero wiedzy, świadomości i szacunku do natury - pisały oburzone internautki.

Ale to nie wszystko! Kobietom nie spodobały się także zdjęcia Natalii Siwiec z Mią. Zarzuciły bowiem gwieździe, że skóra jej córki jest spalona od promieni słonecznych, a sama Natalia Siwiec naraziła tym samym Mię na wielkie niebezpieczeństwo!

Instagram

Nie dość, że dzieciak na żółwiu jeździ to jeszcze zjarany jak rak... brak słów

Spalona skóra u dziecka, to niebezpieczne! - pisały internautki.

Natalia Siwiec odpowiedziała na zarzuty!

Skąd wiesz ze moje dziecko ma poparzona skórę? Bo mi nic o tym nie wiadomo (...) Serio myślisz, że nie jest smarowana kremem kilka razy dziennie? I serio myślisz że jest spalona, a nie opalona po prostu na czerwono? To ogromna różnica! - odpisała gwiazda.

Uważacie, że Natalia Siwiec powinna reagować na hejty czy ignorować je?

Zobacz także

Natalia Siwiec wyjechała z rodziną na Seszele

Instagram

Modelka nieustannie musi mierzyć się z hejtem

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama