Natalia Lesz mieszka z Marthą Tarnowską
AKPA/ONS

Natalia Lesz mieszka z byłą stylistką Dody

Natalia Lesz mieszka z Marthą Tarnowską
AKPA/ONS

Natalia Lesz ostatnio odwiedziła jedną z najpopularniejszych kawalerek w Polsce. W programie Łukasza Jakóbiaka "20m2" gwiazda opowiedziała o swoich planach zawodowych, ale nie zabrakło też pytań o życie prywatne. Z ciekawej dyskusji dowiedzieliśmy się m.in. że Natalia od niedawna mieszka z byłą stylistką Dody i Marty Grycan, Marthą Tarnowską.

Prowadzący bardzo inteligentnie rozpoczął dyskusję z Lesz. Zaczął od niewinnego pytania, czy Natalia mogłaby mieszkać w takich warunkach jak on. Piosenkarka przytaknęła, ale nie spodziewała się chyba, że za chwilę zapyta ją o to, z kim ona mieszka.

- Dzielę mieszkanko, z Marthą Tarnowską, byłą stylistką Dody i byłą menadżerką Marty Grycan. Zaprzyjaźniłyśmy się do jakiegoś stopnia i Marta pomaga mi ogarniać stronę tzw. "image". Ja się boję sama z sobą i lubię mieć współlokatorki.

Martha Tarnowska odpowiada od niedawna za stylizacje Natalii Lesz, które są oceniane przez modowych krytyków bardzo pozytywnie. Wczoraj towarzyszyła swojej przyjaciółce i podopiecznej na pokazie Paprocki & Brzozowski. Współpraca dziewczyn nie ogranicza się tylko do wyjść publicznych. Jak nam się udało dowiedzieć, panie były razem m.in. w Nowym Jorku i w Gruzji.

Zobacz: Tak Grycanki opalają się z menadżerką na Dominikanie
Zobacz: Natalia Lesz wyleciała ze stylistką do Nowego Jorku

Natalia Lesz w programie Łukasza Jakóbiaka:

Zdjęcia z wylotu Natalii Lesz i Marthy Tarnowskiej do Nowego Jorku:

Więcej na temat Natalia Lesz Martha Tarnowska
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23