Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wychowują swoje dzieci z dala od show-biznesu i na próżno szukać w ich mediach społecznościowych rodzinnych kadrów. Jakiś czas temu artyści zrobili wyjątek i zabrali swoje starsze pociechy na jedną z imprez. Teraz na instagramowym profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie z najmłodszą córeczką, a fani w komentarzach nie mogą wyjść z podziwu, jak dziewczynka jest podobna do mamy. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka od ponad 22 lat są szczęśliwym małżeństwem. Zakochani doczekali się trójki dzieci: syna Jana oraz córek Anny i Laury. Od jakiegoś czasu wokalistka nie ukrywa wizerunku starszych pociech i chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami. Niedawno Natalia Kukulska z synem i córką pozowała na ściance, a teraz pokazała kadr z najmłodszą pociechą.

Warszawa da się lubić! Ale się działo. Będzie relacjonowane! Dziękuję ludzie kochani… zanim podzielę się zdjęciami ze sceny ze wspaniałą publicznością i czadowymi gośćmi - dzielę się fotą tuż po koncercie z najbliższą mojemu sercu drużyną! Byliśmy w komplecie!!! ???? - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Ostatnie wspomnienie Natalii Kukulskiej o Annie Jantar: "Trzymałam bukiecik frezji, aby nim mamę powitać..."

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów, a fani jednogłośnie przyznali, że 5-letnia Laura jest podobna do mamy.

- Wspaniała rodzinka ????

- Cudowna drużyna! A Laurka jest przeuroczą dziewczynką❤️

- Cudowna rodzinka????A Laurke widziałam, jest przeurocza????

- Laurka to cała mama ????????????

Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska...

Zobacz także
Reklama

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka w swoich starszych pociechach zaszczepili miłość do muzyki. Ich najstarszy syn Jan przeprowadził się do Katowic, gdzie doskonali swoją grę na perkusji. Anna od wielu lat szkoli swój wokal i ma za sobą kilka koncertów. Myślicie, że 5-letnia Laura również pójdzie w ślady rodziców?

Artur Zawadzki/REPORTER/East News
TRICOLORS/EAST NEWS
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama