Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zostali ambasadorami znanej marki biżuteryjnej i właśnie dlatego nie mogło zabraknąć ich na oficjalnej imprezie promującej ich wspólną kolekcję. Impreza odbyła się w miniony wtorek, 27 września, a Natalia Kukulska razem z mężem chętnie pozowali do zdjęć. Na ściance pojawiły się również dzieci pary, Jan i Anna, którzy pokazali się w towarzystwie swoich partnerów!

Reklama

Dzieci Natalii Kukulskiej z partnerami na imprezie

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka ponad 22 lata temu powiedzieli sobie "tak" i od tamtej chwili tworzą szczęśliwe małżeństwo. Piosenkarka i muzyk doczekali się trójki dzieci: syna Jana oraz córek Anny i Laury. Natalia Kukulska od jakiegoś czasu nie ukrywa wizerunku swoich starszych pociech i chętnie publikuje w sieci ich zdjęcia. Ostatnio fani mogli zobaczyć, jak dziś wygląda 17-letnia córka Natalii Kukulskiej, która pochwaliła się wspólną sesją zdjęciową z nastolatką.

Teraz Jan i Anna Dąbrówka pojawili się na imprezie promującej kolekcję biżuterii, której ambasadorami zostali są ich rodzice. Cała rodzina chętnie pozowała do wspólnych zdjęć.

Zobacz także: Ostatnie wspomnienie Natalii Kukulskiej o Annie Jantar: "Trzymałam bukiecik frezji, aby nim mamę powitać..."

Wojciech Olkusnik/East News

Jak widać, Anna i Jan Dąbrówka to już nie są małe dzieci, jakie pamietamy sprzed lat. Dziś syn Natalii Kukulskiej ma już 22 lata, a córka gwiazdy w tym roku skończyła 17 lat. Anna i Jan na oficjalnej imprezie po raz pierwszy zaprezentowali swoich partnerów!

Zobacz także

Zobacz także: Natalia Kukulska: "Przestałam chodzić do kościoła". Fanka: "Straciłaś w moich oczach"

VIPHOTO/EAST NEWS

Zobaczcie więcej zdjęć Natalii Kukulskiej i jej rodziny! Syn i córka są do niej podobni?

Reklama

Zobacz także: Bajkowe urodziny dzieci gwiazd. Tak świętowały Lewandowska, Janachowska, Kukulska...

Wojciech Olkusnik/East News
TRICOLORS/EAST NEWS
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama