Natalia Kukulska ochrzciła córkę
Instagram

Natalia Kukulska ochrzciła małą Laurę! Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość?

Natalia Kukulska ochrzciła córkę
Instagram

Natalia Kukulska ochrzciła swoją najmłodszą córkę. Mała Klara urodziła się na początku 2017 roku. Dumna mama dziewczynki pokazała wówczas urocze nagranie na którym pochwaliła się, jak mąż i starsze dzieci powitały ją i Laurę po powrocie ze szpitala. Zaledwie miesiąc po porodzie Natalia Kukulska wróciła do pracy i rozpoczęła trasę koncertową.  Wszyscy zastanawiali się wtedy, kiedy artystka zdecyduje się ochrzcić małą Laurę. Wcześniej plotkowano, że uroczystość odbędzie się w święta wielkanocne, jednak teraz jeden z tabloidów informuje, że chrzest został zorganizowany w maju. 

 

Kto pojawił się na chrzcie córki Natalii Kukulskiej?

Według doniesień "Na żywo" Natalia Kukulska ochrzciła córkę właśnie w maju, w Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Komorowie. Na uroczystości nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny gwiazdy.

Uroczystość miała bardzo rodzinny i kameralny charakter. W kościele pojawiły się także pozostałe dzieci pary, 17-letni Jan i 12-letnia Ania. Byli także dziadkowie ze strony ojca - Jan i Janina Dąbrówka oraz oczywiście rodzice chrzestni małej Laury - twierdzi źródło tabloidu. 

Wygląda więc na to, że Natalii Kukulskiej udało się zachować w tajemnicy przed mediami datę tak ważnej rodzinnej uroczystości.

 

Zobacz także: PREZENTY NA CHRZEST - CO KUPIĆ? 12 POMYSŁÓW

 

Natalia Kukulska ochrzciła małą Laurę.

Natalia Kukulska pokazała jak karmi piersią swoje dziecko
Instagram

 

Według doniesień mediów, uroczystość odbyła się w maju.

Natalia Kukulska
East News

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41