Katarzyna Glinka z partnerem na Telekamerach 2020
Wolny, Kurdej-Szatan, Kalska i Roznerski Telekamery 2020
East News

Na tegorocznej gali Telekamer pojawiła się cała plejada gwiazd. Prestiżowe statuetki zostały wręczone w Teatrze Polskim w Warszawie, a cała uroczystość po długiej przerwie była transmitowana w telewizji Puls. Ceremonię poprowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Zobaczcie jacy wyśmienici goście pojawili się na gali! Te pary zrobiły największe wrażenie. Z całą pewnością zasługują na tytuły najpiękniejszych par na całej uroczystości Telekamer 2020

Zobacz także: TeleKamery 2020: Największe gwiazdy na gali! Kto dostał nagrodę? Wyniki!

1/6
East News

Na gali Telekamer 2020 nie mogło zabraknąć oczywiście Barbary Kurdej-Szatan i jej męża Rafała Szatana! Aktorka postawiła na piękną czarno-żółtą suknię, a jej mąż na klasyczny garnitur. 

2/6
Katarzyna Glinka z partnerem na Telekamerach 2020
East News

Na ceremonii wręczenia naród pojawiła się także ciężarna Kasia Glinka razem z partnerem, Jarosławem Bienieckim. Gwiazda wygląda w ciąży olśniewająco i podkreśliła swój brzuszek obcisłą, czerwoną sukienką od Violi Piekut.

3/6
East News

Tomasz Wolny został laureatem TeleKamery w kategorii prezenter informacji po raz drugi! Dziennikarz we wzruszających słowach podziękował ze sceny swojej żonie. Z Agatą Tomaszewską-Wolny prezenter wziął ślub w 2009 roku. Para ma trójkę dzieci: Zosię, Tymona i Halszkę. Zobaczcie jak pięknie razem wyglądali na gali! 

4/6
East News

Artur Żmijewski na gali Telekamer 2020 pojawił się razem ze swoją piękną żoną. Para przez cały czas trzymała się za ręce i nie rozstawała nawet na krok. Widać, że to prawdziwa miłość!

5/6
East News

Nie zabrakło również świeżo upieczonych małżonków! Michał Malitowski razem ze swoją piękną żoną cierpliwie pozowali na czerwonym dywanie dla fotoreporterów!

6/6
East News

W tym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej! Ta para po prostu olśniła wszystkich! Zarówno aktor jak i jego partnerka postawili na ciemne stylizacje. Trzeba przyznać, że wyglądają po prostu wspaniale!

 

Więcej na temat Telekamery