East News
Newsy

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego to kopia ojca! Kim jest Viktor Longo-Olbrychski?

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego to kopia ojca! Kim jest Viktor Longo-Olbrychski?

Daniel Olbrychski jest ojcem trójki dzieci: Rafała, Weroniki oraz Viktora Longo-Olbrychskiego. Najmłodszy syn aktora to niemal kopia swojego ojca, jednak do tej pory niewiele było o nim wiadomo.

Kim zatem jest Viktor Longo-Olbrychski? Zobaczcie! 

Zobacz także: Nowe fakty w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokurator zabrał głos

Daniel Olbrychski opowiada o swojej roli w Świecie według Kiepskich. Dziś ostatni odcinek w sezonie!

Kim jest Viktor Longo-Olbrychski? 

Viktor Longo-Olbrychski to najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego, który jest owocem romansu aktora z niemiecką gwiazdą, Barbarą Sukową, którą polski gwiazdor poznał na planie filmu "Róża Luksemburg".  Jednak Daniel Olbrychski podobno nie planował związać się z matką swojego dziecka. Chłopak urodził się w 1988 roku, a Sukowa po romansie z polskim aktorem związała się z amerykańskim artystą Robertem Longo. Viktor Longo-Olbrychski wychowywał się pod opieką matki i ojczyma. Przez wiele lat nie kontaktował się ze swoim biologicznym ojcem. 

Pierwsze kontakty z ojcem Viktor miał nawiązać dopiero gdy był już dorosły. Jak informuje portal Plejada.pl, ojciec i syn teraz utrzymują ze sobą kontakt, a chłopak był nawet w Polsce. Na co dzień 32-letni syn Daniela Olbrychskiego mieszka w USA, przed laty próbował swoich sił w modelingu. Niewątpliwie Viktor ma niebanalną urodę. Jest też niezwykle podobny do swojego ojca. 

Jednak chłopak nie poprzestał jedynie na pracy modela. Okazuje się, że ma również świetny głos i próbuje swoich sił jako muzyk. Gra też na gitarze. Widać, że jest w nim dusza artysty. Nic dziwnego, talent z pewnością odziedziczył po swoich rodzicach! Czy uda mu się zrobić tak oszałamiającą karierę jak jego tata? Zobaczcie jak pięknie śpiewa! 

Na Instagramie Viktora Longo-Olbrychskiego możemy również podziwiać jego fotografie z sesji zdjęciowych. Naprawdę ciężko oderwać od nich wzrok. 

Wspólnych zdjęć Daniela Olbrychskiego i Viktora Longo - Olbrychskiego trudno się jednak doszukać. Tutaj możecie zobaczyć jak ojciec i syn wyglądali w 2008 roku podczas Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. 

East News

Ich podobieństwo jest niesamowite! Viktor wygląda jak jego ojciec, kiedy był w jego wieku! 

East News

Zobacz także
Daniel Olbrychski o Angelinie Jolie

Daniel Olbrychski grał z Angeliną Jolie. W Vivie! odkrył jej nieznaną twarz

Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski pochował wnuka: "Pożegnaliśmy Kubę w maleńkim gronie" 

 

 

East News
Newsy
Gdzie znaleziono ciało syna Rafała Olbrychskiego? Sprawą zajęła się prokuratura
Ciało syna Rafała Olbrychskiego znaleziono w sobotę, 14. marca. Gdzie?

Rodzina Olbrychskich od kilku dni przeżywa prawdziwy dramat. Jakub Olbrychski, syn Rafała i wnuk Daniela Olbrychskiego , nie żyje. Jak informuje "Fakt", po kilku dniach poszukań, w lesie pod Otwockiem,  znaleziono ciało 28-latka. Sprawę bada już prokuratura.  Zobacz także:  Żona Daniela Olbrychskiego o śmierci wnuka aktora: "Nie ma słów"!  Jak znaleziono ciało syna Rafała Olbrychskiego? Tragiczna informacja o śmierci Jakuba Olbrychskiego obiegła media w niedzielę, 15 marca. To właśnie tego dnia brat zmarłego 28-latka, Antoni, zamieścił wpis, w którym przekazał te koszmarne informacje. Niestety, zmarły wnuk Daniela Olbrychskiego cierpiał na schizofrenię. Choroba bardzo utrudniała mu życie i pomimo leczenia Jakubowi towarzyszyły także depresja, psychoza i apatia. W dniu zaginięcia, według relacji Antoniego Olbrychskiego, 28-latek wyszedł w samej koszuli i bez dokumentów.  Jak poinformował "Fakt", ciało wnuka Daniela Olbrychskiego odnaleziono 14. marca.  Ciało znaleziono po południu 14 marca na terenie kompleksu leśnego, w powiecie otwockim, w okolicy drogi krajowej nr 50 z Kołbieli do Góry Kalwarii. [...] Ciało znalazł mieszkaniec jednej z miejscowości, która przylegała do tego kompleksu i powiadomił policję. Początkowo zmarłego zakwalifikowano jako NN - potwierdził w rozmowie z "Faktem" Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. W niedzielę bliscy musieli zidentyfikować ciało. Niestety potwierdziło się, że to syn Rafała Olbrychskiego. Jak poinformował "Fakt", prokurator Macin Sudaś, na ciele zmarłego 28-latka nie stwierdzono żadnych obrażeń, które wskazywałyby na to, że ktoś przyczynił się do jego śmierci. Oznacza to, że nie doszło do zabójstwa Jakuba.  Daniel...

Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Żona Daniela Olbrychskiego o śmierci wnuka aktora: "Nie ma słów"! 
Jakub Olbrychski zmarł w wieku 28 lat! Dramatyczne okoliczności śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

W weekend o śmierci Jakuba Olbrychskiego za pomocą Facebooka poinformował jego straszy brat, Antoni. Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w wieku 28 lat! Mężczyzna od lat zmagał się z chorobą. Wpis Antoniego Olbrychskiego ujawniający szczegóły chorob szybko został usunięty, ale informację o śmierci Jakuba potwierdziła żona Daniela Olbrychskiego, pisząc na swoim oficjalnym koncie na Facebooku: Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie ma słów... - napisała Krystyna Demska-Olbrychska. Widać, że cała rodzina mocno przeżyła dramatyczne okoliczności śmierci Jakuba, jak poinformował jego brat nie są do końca znane. Jednak widać, że mogą liczyć na ogromne wsparcie ze strony Internautów i fanów Daniela Olbrychskiego, którzy w komentarzach wyrażają wyrazy współczucia i przesyłają kondolencję: Wielki żal, przyjmijcie moje kondolencje Najszczersze wyrazy współczucia Bardzo, bardzo współczuję Danielowi, Rafałowie, bratu Antkowi i całej rodzinie. Daniel Olbrychski przeżywa śmierć wnuka Znajomy rodziny Olbrychskich w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że Daniel Olbrychski jest jest załamany śmiercią wnuka: Nie może tego w sobie pomieścić ani wyobrazić, że będzie musiał chować wnuka. To nie jest zgodne z naturą kolei rzeczy. Daniel doskonale pamięta, jak kiedyś Antka i Kubę uczył jazdy konnej i boksu. Oba wnuki, jak byli małymi chłopcami, często pomieszkiwały u dziadka. Wszyscy byli ze sobą bardzo zżyci – powiedział w rozmowie z se.pl przyjaciel rodziny Olbrychskich. Aktualnie nie jest znana data pogrzebu Jakuba Olbrychskiego. O śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego poinformowała żona aktora. Ze śmiercią wnuka nie może pogodzić się sam Daniel Olbrychski.    

Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat...
Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego! Zmagał się z poważną chorobą.

Nie żyje Jakub Olbrychski , syn Rafała Olbrychskiego. O śmierci 28-latka w weekend poinformował za pośrednictwem Facebooka jego brat, Antoni. Młody mężczyzna od dawna walczył z chorobą i - jak wynika z relacji jego brata - leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami. Teraz o reakcji Daniela Olbrychskiego na śmierć wnuka opowiedział "Super Expressowi" znajomy rodziny! Gwiazdor jest załamany śmiercią Jakuba! Jaki mieli kontakt? Brat Jakuba Olbrychskiego informuje o jego śmierci Antoni Olbrychski umieścił w sieci dramatyczny i bardzo emocjonalny wpis, który szybko został usunięty. Mogliśmy przeczytać, że jego brat zmagał się z poważną chorobą psychiczną i rodzina nie zna dokładnych okoliczności jego śmierci. Wiadomo tylko, że wyszedł z domu "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów". Rodzina publicznie nie wypowiada się o śmierci Jakuba, co w tych okolicznościach wydaje się w pełni zrozumiałe. Jednak znajomy rodziny zdradził w rozmowie z  "Super Expressem", że Daniel Olbrychski jest zdruzgotany śmiercią wnuka, z którym miał dobry kontakt: Nie może tego w sobie pomieścić ani wyobrazić, że będzie musiał chować wnuka. To nie jest zgodne z naturą kolei rzeczy. Daniel doskonale pamięta, jak kiedyś Antka i Kubę uczył jazdy konnej i boksu. Oba wnuki, jak byli małymi chłopcami, często pomieszkiwały u dziadka. Wszyscy byli ze sobą bardzo zżyci – powiedział w rozmowie z se.pl przyjaciel rodziny Olbrychskich. Data pogrzebu Jakuba Olbrychskiego nie jest jeszcze znana. Rafał Olbrychski jest ojcem dwóch synów: Antoniego i Jakuba.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner