East News

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego to kopia ojca! Kim jest Viktor Longo-Olbrychski?

East News

Daniel Olbrychski jest ojcem trójki dzieci: Rafała, Weroniki oraz Viktora Longo-Olbrychskiego. Najmłodszy syn aktora to niemal kopia swojego ojca, jednak do tej pory niewiele było o nim wiadomo.

Kim zatem jest Viktor Longo-Olbrychski? Zobaczcie! 

Zobacz także: Nowe fakty w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokurator zabrał głos

Kim jest Viktor Longo-Olbrychski? 

Viktor Longo-Olbrychski to najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego, który jest owocem romansu aktora z niemiecką gwiazdą, Barbarą Sukową, którą polski gwiazdor poznał na planie filmu "Róża Luksemburg".  Jednak Daniel Olbrychski podobno nie planował związać się z matką swojego dziecka. Chłopak urodził się w 1988 roku, a Sukowa po romansie z polskim aktorem związała się z amerykańskim artystą Robertem Longo. Viktor Longo-Olbrychski wychowywał się pod opieką matki i ojczyma. Przez wiele lat nie kontaktował się ze swoim biologicznym ojcem. 

Pierwsze kontakty z ojcem Viktor miał nawiązać dopiero gdy był już dorosły. Jak informuje portal Plejada.pl, ojciec i syn teraz utrzymują ze sobą kontakt, a chłopak był nawet w Polsce. Na co dzień 32-letni syn Daniela Olbrychskiego mieszka w USA, przed laty próbował swoich sił w modelingu. Niewątpliwie Viktor ma niebanalną urodę. Jest też niezwykle podobny do swojego ojca. 

Jednak chłopak nie poprzestał jedynie na pracy modela. Okazuje się, że ma również świetny głos i próbuje swoich sił jako muzyk. Gra też na gitarze. Widać, że jest w nim dusza artysty. Nic dziwnego, talent z pewnością odziedziczył po swoich rodzicach! Czy uda mu się zrobić tak oszałamiającą karierę jak jego tata? Zobaczcie jak pięknie śpiewa! 

Na Instagramie Viktora Longo-Olbrychskiego możemy również podziwiać jego fotografie z sesji zdjęciowych. Naprawdę ciężko oderwać od nich wzrok. 

Wspólnych zdjęć Daniela Olbrychskiego i Viktora Longo - Olbrychskiego trudno się jednak doszukać. Tutaj możecie zobaczyć jak ojciec i syn wyglądali w 2008 roku podczas Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym. 

East News

Ich podobieństwo jest niesamowite! Viktor wygląda jak jego ojciec, kiedy był w jego wieku! 

East News

 

 

Więcej na temat Daniel Olbrychski
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36