ONS

Najlepsze i najgorsze stylizacje gwiazd w Bitwie na Głosy

ONS
Za nami drugi odcinek najnowszej edycji „Bitwy na Głosy”. Raz jeszcze mogliśmy oglądać gwiazdy w show na żywo, podczas którego niektóre z nich wyglądały zjawiskowo. Niestety nie wszystkie z nich można pochwalić za wybór stylizacji.

Raz jeszcze Alicja Węgorzewska miała na sobie kreację, w której wszystkiego było za dużo. A my wciąż cierpliwie czekamy na udaną stylizację śpiewaczki.

Natalia Kukulska, tym razem wybrała hippisowski look. Chociaż skórzana spódnica wyglądała dobrze, to w połączeniu z kolorową kamizelką, olbrzymimi bransoletami i przepaską na głowie zniknęła. Całość wyglądała niestety bardziej jak kostium niż stylizacja.

Najlepiej prezentowała się Agnieszka Szulim, która miała na sobie piękną suknię z kolekcji polskiej marki Zuo Corp. Klasyczny krój i nieklasyczny deseń sprawił, że prezenterka wyglądała elegancko i bardzo modnie.

Sonia Bohosiewicz zaprezentowała swój już spory brzuszek w srebrnej cekinowej sukience. Mimo, że delikatnie zlewała się z cekinową kotarą, to aktorka wyglądała super.

jm

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47