Okładki 2018 - najlepiej sprzedające się okładki Małgorzata Rozenek na okładce Party Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki na okładce Party Joanna Koroniewska i Anna Lewandowska na okładce Party Ewa Stoch na okładce "Party"
Okładki 2018 - najlepiej sprzedające się okładki
Party
Kto wygrał?
1/11
Okładki 2018 - najlepiej sprzedające się okładki
Party

 

Z okazji 11. urodzin magazynu "Party" oraz 3. urodzin serwisu Party.pl przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepiej sprzedających się okładek "Party" z zeszłego roku! Przypominamy - nasz magazyn niezmiennie od 11 lat pozostaje liderem sprzedaży dwutygodników people w Polsce za co serdecznie Wam dziękujemy! Jesteście najlepsi :)

W 2015 roku królowała Małgorzata Kożuchowska, w 2016 - Małgosia Rozenek i Radek Majdan. Rok temu pod względem sprzedaży bezkonkurencyjna była Kasia Zielińska. A kto w tym roku najlepiej "sprzedał" okładkę magazynu "Party"? Zobaczcie nasz ranking! 

 

Zobacz: Oto najlepiej sprzedające się okładki "Party" w 2017 roku! Królowe są aż... trzy :)

2/11
Małgorzata Rozenek na okładce Party


Miejsce 10 - Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Najwięcej, bo aż 5 razy na naszych okładkach w 2018 roku pojawiała się oczywiście Małgosia Rozenek Majdan! Ta, z jej planami z okazji 40. urodzin, sprzedała się w liczbie 145 834 egzemplarzy! 

3/11
Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki na okładce Party

 

Miejsce 9. - Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Wojewódzki


O ich konflikcie czytaliście bardzo chętnie! Numer z gwiazdami TVN sprzedał się w liczbie 146 692 egzemplarzy. 

4/11
Joanna Koroniewska i Anna Lewandowska na okładce Party

 

Miejsce 8 - Anna Lewandowska i Joanna Koroniewska

 

Nie lubicie hejterów! Podobnie jak Ania i Joanna, które postanowiły z nimi walczyć! 148 590 sprzedanych numerów! 

 

5/11
Ewa Stoch na okładce "Party"

 

Miejsce 7 - Anna Lewandowska i Ewa Stoch

 

Tuż po wielkiej Gali Mistrzów Sportu wszyscy mówili o Ewie Stoch, zastanawiając się, czy będzie równie popularna jak Ania Lewandowska. I jest! Okładka z dwiema paniami to aż 153 895 sprzedanych egzemplarzy i przy okazji najlepszy wynik Ani jeśli chodzi o sprzedaż (na okładkach gościła w tym roku 4 razy). 

 

6/11
Doda na okładce Party

 

Miejsce 6 - Doda i Emil Stępień

 

Doda w tym roku pojawiła się raz na okładce, ale skutecznie. O jej ślubie mówili wszyscy - a numer z artystka na okładce sprzedał się w liczbie 154 539 egzemplarzy! 

 

7/11
Weronika Rosati na okładce Party

 

Miejsce 5 - Weronika Rosati

 

W tym roku w życiu aktorki działo się naprawdę wiele! O jej rozstaniu z partnerem czytaliście bardzo chętnie. Numer z gwiazdą na okładce sprzedał się świetnie - jego wynik to 156 523 egzemplarzy! 

 

8/11
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na okładce Party

 

Miejsce 4 - Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan

 

Trzecia okładka w TOP 10! O ciążowych planach Gosi i Radka mówili wszyscy. Tylko nam udało się dowiedzieć, czy rzeczywiście już wkrótce zostaną rodzicami. Efekt? 157 887 sprzedanych numerów. 

9/11
Małgorzata Rozenek na okładce Party

 

Miejsce 3 - Małgorzata Rozenek-Majdan

Kochacie czytać o Małgosi Rozenek Majdan, stąd jej czwarta, ale ostatnia już okładka w TOP 10! Czy wystąpi w filmie? Tego chciało się dowiedzieć aż 160 487 czytelników ;)

 

10/11
Robert Janowski na okładce Party

 

Miejsce 2 - Robert Janowski i Monika Janowska

 

163 058 - tyle numerów zostało sprzedanych z sensacyjnym tematem odejścia Roberta Janowskiego z TVP! W jego życiu doszło do prawdziwej rewolucji! 

11/11
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka na okładce Party

 

Miejsce 1 - Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka

Bez zaskoczeń. Góralski ślub roku i wszystko jasne! Paulina i Sebastian nie dali szans pozostałym gwiazdom - numer z piękną parą na okładce został sprzedany w ilość aż 173 017 egzemplarzy. Brawo! ;)