Dieta Bartka Kasprzykowskiego
ONS

Ostatnio coraz więcej gwiazd otwarcie mówi o tym, że dba o swoją figurę. W różnych wywiadach aktorki i piosenkarki przechwalają się najróżniejszymi dietami, które oczyszczają ich organizm oraz pozwalają zgubić zbędne kilogramy. Okazuje się, że nie tylko panie chcą mieć idealne ciało. Na ten temat wie coś Bartek Kasprzykowski, który postanowił wrócić do formy z przed kilku lat.

Aktor znany m.in. z seriali "Ranczo" i "Przyjaciółki", wraz ze swoją partnerką Tamarą Arciuch, postanowili, że razem zmienią dietę.

- Dużo pracujemy. Aktualnie prowadzimy bardzo intensywny tryb życia. Do końca roku czekają nas dwie duże premiery teatralne, w tym jedna w Londynie ze sztuką "Kochanie na kredyt". Nie mamy czasu na gotowanie, więc zdecydowaliśmy się na dietę pudełeczkową, która jest bardzo praktyczna i jemy dziennie pięć zbilansowanych posiłków. Wspieramy się razem i motywujemy - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Tamara Arciuch


Rezultaty zdrowego stylu życia są Bartka są już widoczne. Jak udało nam się dowiedzieć, Kasprzykowski schudł już 10 kilogramów.

- Zrzucił sporo. Pierwsze efekty są już widoczne - zdradziła Magdalena Marzec menadżerka aktora w rozmowie z AfertParty.pl. Bartek przeszedł na dietę żeby lepiej czuć się w swoim ciele i mieć więcej energii do pracy. W tym roku pracował na palach dwóch seriali "Rancza" i "Czasu honoru" oraz niedługo wraca na plan "Przyjaciółek". Niestety obecny tryb życia nie pozwala mu na treningi na siłowni, ale w wolnym czasie stara się rekreacyjnie grać w tenisa - dodaje.


Jak udało nam się ustalić odpowiedzialnym za przemianę Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch jest Krzysztof Wojdat, właściciel firmy cateringowej DietBox i bliski przyjaciel aktora. Z jego usług korzystają też Kasia Cichopek i Aneta Zając.

Teraz już pozostaje nam tylko czekać, aż para pojawi się wspólnie na czerwonym dywanie, abyśmy mogli ocenić efekty diety.

Tak Bartek wyglądał w 2008 roku:

Arciuch i Kasprzykowski podczas prób do nowego spektaklu: