Party Stories
Newsy

Wiemy, na co choruje Dominika Gwit! Lista jej chorób jest długa

Dominika Gwint w rozmowie w Dzień Dobry TVN poruszyła temat hejtu, otyłości i walki o swoje zdrowie. Aktorka oswoiła się już z dużym zainteresowaniem, które wzbudza. Jak sama przyznała, z jednej strony spotyka się z ogromnym hejtem dotyczącym główne swojej wagi, a z drugiem słyszy mnóstwo głosów wsparcia.

Diety polskich gwiazd! Jaki jest sekret ich smukłej sylwetki? Rekordzista schudł aż 160 kg!

 

Jak Dominika Gwit radzi sobie z hejtem?

Głosy wsparcia pomagają aktorce walczyć z hejtem i dodają jej siły. Za pokazywanie siebie takiej, jaką jest naprawdę dziękują jej głównie kobiety, które też mają problemy ze swoją wagą. Gwit dostaje mnóstwo wiadomości z podziękowaniami, że pomaga kobietom uwierzyć w siebie i zaakceptować siebie, nawet pomimo większej wagi.  Aktorka pokazuje, że ludzie otyli mogą normalnie funkcjonować i być szczęśliwi. Gwit uważa, że można być zadowolonym z życia nie tylko nosząc rozmiar 36, ale też 52!

 

Na co choruje Dominika Gwit?

Aktorka ma za sobą kilka epizodów, podczas których chudła po 25, a nawet 50 kg. Sama mówi, że "była w mani odchudzania". Nie wiedziała, co się dzieje z jej organizmem. Czuła, że coś jest nie tak, ale dotychczas nie została poprawnie zdiagnozowana. W końcu udało jej się trafić na dobrego lekarza, w DDTVN przyznała:

Trzeba znaleźć dobrego lekarza, jeśli czujesz, że coś jest nie tak trzeba się diagnozować.

Okazało się, że cierpi na kilka chorób, o których wcześniej nie wiedziała. Dominika Gwit przyznała, że choruje na zespół metaboliczny, insulinooporność i  ma problemy z tarczycą.  Aktorka otwarcie mówi, że raz na jakiś czas się waży, ale uważa, że kobiety ani o wagę, ani o wiek się nie pyta. Jest szczęśliwa, ma prawo do własnego życia: nie chce być chuda, chce być szczęśliwa - przyznaje.

 

Aktorka obserwuje dużo hejtu w internecie, ale stara się być pozytywną osobą. Ma swoje życie, miłość, pracę i nadzieję, że też zdrowie. W końcu wie, na co choruje i walczy o siebie. Popieramy!

 

Zobacz:  "Czułam się w niej jak Beyonce!" Dominika Gwit broni swojej żółtej stylizacji. Przy okazji zdradziła, kiedy chce zostać mamą!

 

Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek

Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek
ONS

 

Dominika Gwit z mężem.

Dominika Gwit
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dominika Gwit w sukience w groszki
ONS
Newsy
Zapomnijcie o żółtej sukni Dominiki Gwit! Aktorka pokazała się w nowej, szałowej stylizacji!
Dominika Gwit
Instagram
Newsy
Dominika Gwit po raz pierwszy zdecydowała się na tak obcisłą kreację. Wszyscy patrzyli tylko na nią!
Newsy
Znana trenerka mocno o Dominice Gwit: "Mam nadzieję, że dojdzie do niej, że zdrowie jest ważniejsze"

Dominika Gwit wywołała ostatnio spore zamieszanie publikując w sieci mocny wpis, w którym przyznała, że choruje na otyłość. Gwiazda, kóra od kilku lat boryka się z problemem nadwagi napisała wprost "TAK- jestem gruba", ale zapewniła, że jest również bardzo szczęśliwa. Teraz sprawę aktorki skomentowała znana trenerka, Mariola Bojarska-Ferenc, która od lat zachęca Polki do zdrowego stylu życia.  Trenerka w rozmowie z Wideoportalem odniosła się do słów Dominiki Gwit, która przyznaje, że pomimo otyłości jest szczęśliwa. Ja bym nie epatowała aż tak, że otyłość jest fajna. Pamiętajmy, że tutaj nie chodzi o estetykę, bo to czy ludziom Dominika się podoba, to jest odrębna sprawa. Mówimy tutaj w kontekście zdrowia. Otyłość niesie ze sobą mnóstwo problemów, to są problemy ze stawami, problemy z kręgosłupem, ze wzrokiem, z sercem, z cukrzycą- wymieniała Mariola Bojarska-Ferenc. Jeśli ktoś nie chce żyć długo to niech sobie robi co chce, każdy jest odpowiedzialny za swoje życie. Ale ja bym myślała racjonalnie, że jednak najważniejsze jest zdrowie. Myślę, że pani Dominika też o tym wie. Mam nadzieję, że dojdzie to do niej, że zdrowie jest ważniejsze niż taka zwykła przyjemność.  Myślicie,  że Dominika Gwit odpowie Marioli Bojarskiej-Ferenc?   Zobacz także:  DOMINIKA GWIT SCHUDŁA 50 KILO, POTEM DOPADŁ JĄ EFEKT JO-JO. A WSZYSTKO PRZEZ TĘ DIETĘ...   Mariola Bojarska-Ferenc skomentowała wypowiedzi Dominiki Gwit.   Aktorka odpowie trenerce?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner