Docenią jej talent w USA?
WIDEO…
Brodka wyleciała do Ameryki i... pozuje ze świecą z Jezusem. Zabawne czy żałosne?

Docenią jej talent w USA?
WIDEO…

Jakiś czas temu Monika Brodka wyleciała do Stanów, aby tam na lokalnych festiwalach i w muzycznych klubach promować swoją twórczość. Wyjazd okazał się nie przypadkowy, gdyż jakiś czas temu wzmianka o polskiej wokalistce pojawiła się na stronie "Interview Magazine". Zobacz: Sukces Brodki! Została odkryciem kultowego amerykańskiego magazynu
Brodka bardzo chroni swoją prywatność. Jednak fotek jakie udostępniła na Instagramie dowiadujemy się, że gwiazda odwiedziła Nowy Jork i Los Angeles. Piosenkarka właśnie wrzuciła nową porcję zdjęć. Monika pochwaliła się m.in. szaloną nocą z przyjaciółmi, wizytą w Muzeum Historii Naturalnej oraz kolacją w mistycznym klimacie.
Mamy nadzieję, że amerykańska podróż zainspiruje Brodkę do nagrania nowej płyty, na którą czekamy z niecierpliwością.
Zobacz: Korwin zachwycona Brodką: Nie uprawia prostytucji










Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.