Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Mlynkova i Nowicki opowiedzieli o rozstaniu

...w programie Tomasza Lisa!

Kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o rozstaniu Haliny Mlynkowej i Łukasza Nowickiego. Okazuje się, że para postanowiła zakończyć swój 9-letni związek. Kolorowe pisma zaczęły spekulować, jaki był powód rozstania artystów. Pojawiła się plotka, że Łukasz Nowicki nie potrafił pogodzić się z tym, że jego żona postanowiła wrócić do świata show-biznesu. Mlynkova i Nowicki najwyraźniej mieli już dosyć ciągłych podejrzeń, dlatego wczoraj pojawili się w programie Tomasza Lisa, gdzie apelowali o pozostawienie ich w spokoju.

Prowadzący "Tomasz Lis na żywo" już na początku rozmowy z gwiazdami zdradził, że sami poprosili o możliwość wystąpienia.

- ...wszystkie doniesienia medialne na temat naszego rozwodu i jego przyczyn to stek bzdur - powiedziała Mlynkova.


O trudnej sytuacji w jakiej został postawiony synek pary opowiedział mąż artystki, który zdradził:

- Najgorsze jest to, że musieliśmy przyśpieszyć rozmowę z naszym synem, bo media wyręczyły nas w poinformowaniu go o tym.


Musimy przyznać, że pojawienie się Mlynkovej i Nowickiego w programie było dość zaskakujące. Para najwyraźniej zapomniała, że po takim wystąpieniu w mediach pojawi się jeszcze więcej informacji na ich temat...

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
AKPA
Newsy
Mlynkova rozwiodła się z Nowickim
Dostali rozwód na pierwszej rozprawie

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o problemach w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Łukasz Nowickiego. I chociaż wydawało się, że piosenkarka i prowadzący "Pytanie na śniadanie" tworzą idealny związek, to ich sielanka nagle się zakończyła. Zaledwie kilka dni później Mlynkova i Nowicki wystąpili w programie Tomasza Lisa, gdzie potwierdzili plotki dotyczące ich rozstania.  Nikt  jednak nie spodziewał się tego, że do rozwodu celebrytów dojdzie tak szybko. Jak donosi "Fakt" Mlynkova i Nowicki stawili się dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Warszawie, który już po pierwszej rozprawie podjął decyzję o ich rozwodzie! Tuż po oficjalnym orzeczeniu sądu, byli już małżonkowie nie chcieli rozmawiać z czekającymi na nich dziennikarzami. Przypominamy, że Halina Mlykova i Łukasz Nowicki tworzyli szczęśliwe małżeństwo przez dziewięć lat. Para wspólnie wychowuje syna, którego teraz starają się ochronić przed stresem związanym z ich rozstaniem. Właśnie dlatego piosenkarka i aktor wciąż mieszkają razem.  

ONS
Newsy
Mamy oświadczenie Mlynkovej dotyczące rozwodu
Piosenkarka wyznaje jaka jest prawda

Kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca informacja o rozstaniu Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego . Jeden z tabloidów donosił, że kryzys w związku artystów zaczął się gdy Mlynkova postanowiła wrócić do show-biznesu. Decyzja piosenkarki nie spodobała się ponoć jej mężowi. Para nie komentowała spekulacji medialnych aż do dzisiaj. Właśnie okazało się, że informacje dotyczące rozpadu ich związku okazały się prawdziwe. Potwierdzili to sami małżonkowie w specjalnym, dość krótkim oświadczeniu, które znalazło się na oficjalnej stronie Mlynkovej. - Szanowni Państwo, w związku z ostatnimi doniesieniami prasowymi informujemy, iż rozstajemy się w zgodzie i decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie . Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zaniechanie wszelkich spekulacji, głównie ze względu na dobro naszego dziecka. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki   Informacje o rozstaniu pary mogą być o tyle zaskakujące, że jeszcze kilka tygodni temu sama Mlynkova opowiadała o urokach małżeńskiego życia...  

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova testują mazdę
Newsy
Mlynkova i Nowicki razem testują samochód
A przecież niedawno się rozwiedli

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki od kilku miesięcy nie są już parą. Zaskakujące rozstanie przebiegło w kulturalnej atmosferze, bez wzajemnego oczerniania się w błysku fleszy. Chociaż temat rozwodu ucichł to właśnie byli małżonkowie udali się na "wspólne" wakacje . Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki podjęli wyzwanie Mazdy i wyruszyli, by odkryć wyjątkowe zakątki na północy i południu Polski przy okazji testując nowe modele aut. Zobacz: Mlynkova rozstała się z Nowickim. O co poszło? Całej wyprawę patronuje mazda, a na Facebooku Nowickiego i Mlynkovej regularnie publikowane są piękne zdjęcia z wyprawy . Łukasz sprawdza jakość i funkcjonalność mazdy w górach, a Halina nad morzem. Jak oceniacie takie rywalizowanie po rozwodzie?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner