Michał Szpak i Baron zrobili skecz
Wiktor Kompała / TVP

Michał Szpak na nagraniu sprzed lat!  13-letni wokalista udzielił telewizyjnego wywiadu. Ale słodziak!

Michał Szpak i Baron zrobili skecz
Wiktor Kompała / TVP

W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z udziałem Michała Szpaka! Fani artysty mogą zobaczyć, jak uroczo wyglądał, gdy miał zaledwie 13 lat. Michał Szpak udzielił wówczas telewizyjnego wywiadu TVP! Młody wokalista rozmawiał z mediami tuż po swoim występie w muzycznym konkursie Gim Hit w jego rodzinnej miejscowości. Co Michał Szpak powiedział przed kamerami? Musicie zobaczyć to nagranie! 

Michał Szpak na nagraniu sprzed lat

Michał Szpak już od kilku lat należy do grona największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Zrobiło się o nim głośno, kiedy wystąpił w programie X-Factor. I chociaż Michał nie wygrał muzycznego show (zajął drugie miejsce) to zdobył o wiele więcej- ogromną popularność i tysiące fanów. Teraz wszyscy fani Michała Szpaka mają okazję zobaczyć jego jeden z pierwszych telewizyjnych wywiadów! 

Udział w Gim Hicie jest dla mnie początkiem kariery, ponieważ gdy zaśpiewałem piosenkę "Chłopaki nie płaczą" jury nie wyraziło złej opinii o tej piosence i moim głosie, lecz wyraziło dobrą- mówił w rozmowie z mediami. 

Patrząc na nagranie z Michałem Szpakiem można zauważyć, że pomimo swojego młodego wieku świetnie czuje się przed kamerą i nie widać żeby się stresował telewizyjnym wywiadem. 

Musicie zobaczyć wywiad z 13-letnim Michałem Szpakiem! Ależ z niego słodziak! Internauci są zachwyceni. Zobaczcie, co piszą pod filmem na YouTube.com!

- Piękny wywiad z Michałkiem szkoda, że taki krótki. Piękny chłopiec o niezwykłej urodzie, ślicznych włosach. Widać, że jest skromny ale już udziela pierwszych wywiadów, których słucha się z wielką przyjemnością.
- Woow już od małego miał coś w sobie :-)
- Jaki słodziak❤️❤️❤️- komentują internauci.

Zobaczcie sami!

Zobacz także: Siostra Michała Szpaka utknęła we Włoszech! "Nie mogę wrócić do Polski. Odbywam kwarantannę"

Michał Szpak udziela wywiadu w wieku 13 lat.

 

Dziś Michał jest jedną z największych gwiazd w Polsce.

Michał Szpak gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019
mat. prasowe

 

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11