ONS
Newsy

Michał Szpak czy Filip Chajzer? Ciąg dalszy afery, który jest prawdziwym mężczyzną...

Czas na odpowiedź drugiej strony

Po tym jak Filip Chajzer z przekąsem skomentował na swoim profilu na Facebooku wygląd i wypowiedzi zaproszonych do „Dzień dobry TVN” mężczyzn o androgynicznej urodzie - Madoxa i Mateusza Magę, (zastanawiając się, jak wytłumaczy dziecku, że facet, ktory nie wygląda jak facet czuje sie mężczyzną),  wywołał dyskusję nt. nietolerancji. Głosów krytycznych było wiele. Oburzeni byli m.in. Maria Czubaszek i Michał Piróg .

Oto kontrowersyjny post:
 

 

Pan z lewej mówi właśnie, że czuje się mężczyzną. To jak ja mam teraz wytłumaczyć dziecku co to znaczy być mężczyzną? Jakieś pomysły? ;)

Posted by Filip Chajzer on 20 maja 2015

 

 

Gdy sprawa nieco przycichła, głos postanowił zabrać Michał Szpak, którego wizerunek także mieści się w definicji „androgyniczny mężczyzna”. W wywiadzie dla „ABC Look TV” Szpak mówi, że Chajzer jako człowiek z mediów po takich wypowiedziach „zasługuje na potępienie”. A także tłumaczy Chajzerowi, na czym polega istota męskości:

Być może Filip uważa, że prawdziwym facetem jest osoba, która wygląda jak on... Ale w byciu prawdziwym facetem liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny. Ważne jest też podejście do życia oraz to co ma się w głowie - wyjaśnia 24-letni wokalista.

A dla Was który z nich jest „prawdziwym” mężczyzną?
 

Filip Chajzer zakpił z Madoxa
ONS
Newsy
Filip Chajzer wbił szpilę Madoxowi. Okazją do tego była Eurowizja
Odpowiedział na krytykę celebryty

Kilka dni temu w jednym z programów śniadaniowych pojawili się Madox i Mateusz Maga . Celebryci o androgenicznej urodzie opowiadali wówczas o reakcji społeczeństwa na uch wygląd i styl ubierania. Wypowiedzi Magi i Madoxa postanowił skomentować Filip Chajzer , który na portalu społecznościowym zastanawiał się jak ma wytłumaczyć dziecku co to znaczy być mężczyzną. Wpis dziennikarza nie spodobał się m.in. Michałowi Pirógowi. Zobacz: Piróg ostro odpowiada na wpis Chajzera: Panie Chajzer, pan poszuka... Okazuje się jednak, że Filip Chajzer nie odpuszcza piosenkarzowi. Madox po raz kolejny stał się bohaterem wpisu dziennikarza. Prezenter Dzień Dobry TVN postanowił bowiem skomentować wyniki głosowania podczas Eurowizji . Przy okazji wbił szpilę muzykowi i ocenił, kto miałby szansę na wygraną w międzynarodowym konkursie. - Niestety znam receptę na wygraną konkursu Eurowizji... i jest to Michał Szpak... mówię bez jaj. Madox pasuje lookiem ale nie umie śpiewać . Szpak umie i wygląda jakby się urodził , żeby Eurowizję wygrać - napisał na Facebooku. Wygląda więc na to, że Filip Chajzer nie odpuszcza Madoxowi. Co sądzicie o kontrowersyjnych wpisach dziennikarza? Zobacz na Polki.pl: Mateusz Maga w ciężkiej depresji? Kto chce go zniszczyć?

ONS
Newsy
Chajzer o Madoxie i Madze: Jak mam wytłumaczyć dziecku, co to znaczy być mężczyzną?
Internauci oburzeni!

Filip Chajzer jest obecnie jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy telewizyjnych. Widzowie cenią go za szczerość, cięty język i poczucie humoru. Zwykle jego żarty zyskują poklask wśród jego fanów, jednak tym razem może być inaczej... Zobacz też: W takich luksusach mieszka Filip Chajzer. Perfekcyjna Pani Domu nie miałaby tu czego szukać W dzisiejszym "Dzień dobry TVN" gośćmi byli Mateusz Maga oraz Madox, który opowiadali m.in. o swojej androgynicznej urodzie i swoim miejscu w branży modowej. Filip Chajzer musiał bacznie śledzić śniadaniowe show, ponieważ jeszcze w trakcie jego trwania zamieścił na swoim profilu na Facebooku kontrowersyjny wpis , który oburzył internautów. Dziennikarz napisał: Pan z lewej mówi właśnie, że czuje się mężczyzną. To jak ja mam teraz wytłumaczyć dziecku co to znaczy być mężczyzną? Jakieś pomysły ? - dopytywał. Pod wpisem pojawiło się wiele wpisów, z których sporą część stanowiły wpisy osób zaniepokojonych brakiem tolerancji dziennikarza. Myślicie, że możemy liczyć na wielkie dementi ze strony Chajzera? Zobacz też na Polki.pl: Mateusz Maga w ciężkiej depresji? Kto chce go zniszczyć?

Michał Piróg skomentował wpis Filipa Chajzera
ONS
Newsy
Piróg ostro odpowiada na wpis Chajzera: Panie Chajzer, pan poszuka...
Szykuje się wojna w stacji TVN?

We wczorajszym odcinku Dzień Dobry TVN pojawili się Mateusz Maga i Madox . Model, który rozpoczął swoją przygodę z show-biznesem w programie Top Model i piosenkarz opowiedzieli o reakcji społeczeństwa na ich oryginalną urodę. Androgeniczny wygląd celebrytów od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji i negatywnych komentarzy. Niestety, chwilę po zakończeniu rozmowy w śniadaniowym programie Maga i Madox po raz kolejny stali się ofiarami hejtu. Filip Chajzer zamieścił wówczas wpis na swoim profilu na Facebooku w którym wyśmiewa modela i wokalistę . Zobacz: Chajzer o Madoxie i Madze: Jak mam wytłumaczyć dziecku, co to znaczy być mężczyzną? Na słowa kolegi ze stacji postanowił odpowiedzieć Michał Piróg , który w sieci zakpił w Chajzera. Juror "You Can Dance' stanął w obronie Madoxa i Magi. - No właśnie. Nie jest lekko wytłumaczyć dziecku, kim jest prawdziwy mężczyzna zwłaszcza, kiedy w domu brak takiego przykładu.... Panie Chajzer- pan poszuka, może się kiedyś uda - czytamy na Facebooku.   Czyżby szykowała się wielka wojna pomiędzy Chajzerem a Pirógiem. Co sądzicie o wpisie dziennikarza?   Zobacz na Polki.pl: Mateusz Maga w ciężkiej depresji? Kto chce go zniszczyć? Mateusz Maga w kobiecej sesji z pomalowanymi ustami:  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner