Melania Trump przemówienie w Polsce Melania Trump w sukni Delpozo pre-fall 17 Melania Trump i Agata Duda w Belwederze Agata Duda i Melania Trump w Centrum Nauki Kopernik
Melania Trump przemówienie w Polsce
Jej przemowa to zaskoczenie!
1/4
Melania Trump przemówienie w Polsce

Wizyta pary prezydenckiej Stanów Zjednoczonych w Polsce trwa. Właśnie przemawia prezydent USA Donald Trump, ale przed nim niespodziewanie dla wszystkich przemówiła jego żona Melania Trump. Co powiedziała o wizycie w Polsce pierwsza dama? Jak jej się podoba Polska i dlaczego zdecydowała się powiedzieć kilka sów? Przeczytajcie! Donald i Melania w czasie wizyty w Polsce nie szczędzili sobie uprzejmości...

 

Przemówienie Melanii Trump w Polsce

Bardzo dziękujemy, mój mąż i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z odwiedzin w Waszym pięknym kraju, chcę podziękować parze prezydenckiej za ciepłe przyjęcie. Miała szansę odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, jest nie tylko ciekawe, ale inspiruje do rozmyślań, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi. Dziękuję wszystkim tym, którzy umożliwili nam odbycie wycieczki, szczególnie dzieciom. Głównym celem, na którym koncentruje się prezydencja mojego męża jest bezpieczeństwo i dobrobyt ludzi Ameryki. Ludzie powinni być w stanie żyć swoim życiem i bez strachu, niezależnie od tego, w jakim kraju żyją. Tego chcę dla wszystkich na całym świecie - powiedziała Melania Trump w przemówieniu.

Jeszcze raz dziękuje za to wyjątkowe przyjęcie w waszym pięknym kraju za gościnność. Z wielką przyjemnością oddaję głos mojemu mężowi, Donaldowi Trumpowi - zakończyła.

Zobacz: 7 MEMÓW, które idealnie opisują wizytę Donalda Trumpa w Polsce!

 

Jak zareagował na te słowa Donald Trump? Naprawdę niespodziewanie! Reakcję Trumpa znajdziecie w galerii!

2/4
Melania Trump w sukni Delpozo pre-fall 17

Melania - Dziękuję Melanio, to było urocze - zaczął Donald Trump. - Ameryka kocha Polskę, kocha Polaków, dziękujemy Wam!

Polscy komentatorzy podkreślają, ze to było nietypowe z punktu widzenia protokołu, bo przestawić parę prezydencką powinien Andrzej Duda. Jednak to Melania Trump zabrała głos.

 

Jak Wam się podobało jej przemówienie?

 

Zobacz także: Ivanka Trump w Polsce! Złożyła wieniec pod pomnikiem Bohaterów Getta. Gdzie był jej mąż?

 

WIĘCEJ:

Melania i Ivanka Trump. Co chciały nam powiedzieć swoimi kreacjami, które zobaczyliśmy na lotnisku w Warszawie?

 

Ledwo wylądowała a już POZAMIATAŁA! Czy Agata Duda przebije ten płaszcz Melanii?

 

Największe wpadki kobiet polityki: szalone mini Kwaśniewskiej, "sexy pink" żony Millera i inne!

3/4
Melania Trump i Agata Duda w Belwederze
4/4
Agata Duda i Melania Trump w Centrum Nauki Kopernik
East News
Więcej na temat Donald Trump Melania Trump