Książę Harry i Meghan Markle podczas oficjalnej podróży
East News

Książę i księżna Sussex przygotowują się na narodziny swojego pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat jeszcze w kwietniu. Okazuje się, że o ile w przypadku księżnej Kate było wiadomo, w jaki sposób poinformuje o narodzinach, o tyle w przypadku Meghan jest to wielką zagadką. Brytyjscy eksperci zajmujący się rodziną królewską zastanawiają się, w jaki sposób książęca para poinformuje o narodzinach royal baby.

Dotychczas zgodnie z tradycją księżne kilka godzin po porodzie pokazywały nowo narodzone dziecko, pozując na schodach szpitala, w którym odbywał się poród. Jednak spotyka się to z dużą krytyką ze strony kobiet, które uważają, że to przesada, aby kobieta zaledwie kilka godzin po porodzie pozowała z noworodkiem! Wszystko wskazuje na to, że Meghan i Harry przełamią ten trend. W jaki sposób pokażą royal baby?

1/4
Ciężarna Meghan Markle i książę Harry podczas podróży do Maroka
East News

Jak Meghan Markle pokaże światu swoje dziecko?

Meghan i Harry jeszcze przed porodem przeprowadzili się do swojego nowego domu. Co więcej, para założyła też oddzielne konto na Instagramie. W ten sposób nastąpił wyraźny podział między nimi a Kate i Williamem. Na ich koncie od razu pojawiło się mnóstwo zdjęć z ich oficjalnej wizyty w Australii, wspólnych spotkań oraz niepublikowane wcześniej zdjęcia z Fidżi. Jak podaje magazyn "Hello", wielu ekspertów podejrzewa, że księżna Meghan i książę Harry właśnie na Instagramie opublikują pierwsze zdjęcie swojego dziecka.

2/4
Meghan Markle
EastNews

Z racji tego, że jest mało prawdopodobne, aby książę Harry został królem, Elżbieta II pozwala mu na znacznie więcej niż w przypadku jego starszego brata. To sama dotyczy księżnej Meghan! Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że księżna Sussex nie pójdzie w ślady Kate czy Diany i nie pokaże dziecka tuż po narodzinach, stojąc na schodach szpitala, ale dopiero będąc w domowym zaciszu opublikuje w mediach społecznościowych pierwszą fotografię.

 

3/4

Co prawda byłaby to nowość w brytyjskiej rodzinie królewskiej, ale w ten sposób o narodzinach królewskich dzieci informowała szwedzka rodzina królewska. W zeszłym roku księżniczka Madeleine urodziła swoje trzecie dziecko, księżniczkę Adrienne. Zdjęciem dziecka podzieliła się ze światem publikując na nowo założonym koncie na Instagramie uroczą fotografię śpiącej słodko na kanapie księżniczki. Biorąc pod uwagę, że Meghan tuż przed porodem założyła z Harrym oddzielne konto w mediach społecznościowych, być może chce postąpić tak, jak szwedzka księżniczka!

4/4

Podobnie zachowała się też księżniczka Wiktoria, kiedy powitała na świecie księcia Oscara. O narodzinach synka poinformowała publikując oryginalne zdjęcie córki, księżniczki Estelle, która trzyma na rękach brata. Fotografia została wykonane w domu księżnej i opublikowana na Facebooku. Szwedzka rodzina królewska chętnie publikuje zdjęcia z rodzinnych sesji w mediach społecznościowych, pokazując w ten sposób, jak żyją i mieszkają.

Wszystko wskazuje na to, że Meghan podoba się sposób, w jaki szwedzkie księżniczki istnieją w mediach i być może pójdzie za ich przykładem. Trzeba przyznać, że jest to bardziej prawdopodobny scenariusz niż naśladowanie tradycji kontynuowanej przez Kate!

Zobacz takżeNatalia Klimas nie może uwierzyć w to, co robi ciężarna Meghan Markle! Przesadziła?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle