East News

Królowa Elżbieta II oficjalnie wyraziła zgodę na przeprowadzkę księżnej Meghan i księcia Harry'ego z Pałacu Kensington, gdzie mieszkali razem z Williamem, Kate i trójką ich dzieci. Jak możemy przeczytać w oficjalnym królewskim oświadczeniu dostali zgodę, aby opuścić pałac jeszcze przed narodzinami dziecka.

1/3
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan i Harry opuszczą Pałac Kensington, a w zasadzie jego najmniejszą, boczną część nazywaną Nottingham Cottage. Przeprowadzą się do rezydencji Frogmore Cottage, która od prawie roku była remontowana i dostosowywana dla księżnej i księcia Sussex. Para ma przenieść się tam jeszcze przed narodzinami ich pierwszego dziecka, które na świat przyjdzie wiosną. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo rozpoczną się przygotowania do przeprowadzki.

 

2/3
Książę Harry i Meghan Markle podczas oficjalnej podróży
East News

Księżna od początku chciała jak najszybciej przenieść się z pałacu, w końcu nie od dziś wiadomo, że jej relacje z Kate są napięte. Teraz w końcu otrzymała zgodę i w oficjalnym królewskim oświadczeniu czytamy:

Królowa zgodziła się na utworzenie nowego gospodarstwa domowego dla księcia i księżnej Sussex, po zawarciu przez nich związku małżeńskiego w maju ubiegłego roku. Gospodarstwo, które powstanie przy wsparciu królowej i księcia Walii, zostanie otwarte wiosną.

3/3
książę Harry, Meghan Markle
East News

Meghan i Harry dostali też pozwolenie na zatrudnienie nowego personelu do swojej rezydencji. Część pracowników może zostać przeniesiona z Pałacu Kensington, jednak główni specjaliści zostaną przy Williamie i Kate. Co ciekawe praca zawodowa Williama i Harry'ego zostanie całkowicie rozdzielona. Będą korzystali z oddzielnych biur. Wygląda na to, że Meghan dopięła swego i ograniczy, tak bardzo jak tylko to możliwe, kontakty z Kate!

Zobacz takżeKsiążę William nie zostanie królem, a Harry zajmie jego miejsce?! Zaskakujące doniesienia z królewskiego dworu

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle