Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News
Newsy

Meghan Markle znów może złamać tradycję! Tym razem chodzi o wybór niani

Meghan Markle znów może złamać tradycję! Tym razem chodzi o wybór niani

Meghan Markle już niedługo zostanie mamą. Według wielu źródeł „baby Sussex” ma przyjść na świat w święta Wielkanocne. Księżna ma już ułożony plan porodu, przygotowaną wyprawkę dla dziecka, a teraz przyszedł czas na decyzję o zatrudnieniu niani. Do tej pory brytyjskie media donosiły, że Meghan nie zatrudni pomocy, a jej dzieckiem ma opiekować się jej mama, Doria Ragland, która przyleci do córki specjalnie z Los Angeles, gdzie na stałe mieszka.

Jednak wszystko wskazuje, że księżna Sussex jednak zdecyduje się na nianię, w końcu po powrocie z urlopu macierzyńskiego dziecko musi mieć zapewnioną doskonałą opiekę. W tym temacie również postawiła na swoim i po raz kolejny złamała królewską tradycję, ponieważ jej dzieckiem ma się opiekować... amerykańska, a nie brytyjska opiekunka!

Zobacz takżeMeghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?

Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii
East News
Newsy
Meghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?
Meghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?

Wszystko wskazuje na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta Wielkanocne. Ta data porodu już od jakiegoś czasu jest typowana jako najbardziej prawdopodobna, a wszystko dlatego, że księżna Kate urodziła najmłodszego syna, Louisa 23 kwietnia. Żona Williama poszła na urlop macierzyński na koniec marca, dokładnie miesiąc przed narodzinami dziecka, tak samo postępuje Meghan . Jej ostatnie oficjalne wyjście odbyło się 19 marca, zatem zgodnie z obliczeniami termin porodu księżnej Sussex wypada na okres świąteczny. Jest jeszcze jeden dowód, świadczący, o tym, że dziecko Meghan i Harry'ego urodzi się Wielkanoc. Zobaczcie, jaki? Meghan Markle urodzi w Niedzielę Wielkanocną? Okazuje się, że bukmacherzy obstawili najbardziej prawdopodobne daty porodu Meghan Markle . Według ich sugestii royal baby urodzi się w Wielkanoc. Najchętniej obstawianą datą jest Niedziela Wielkanocna czyli 21 kwietnia . Co więcej, jeśli dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat dokładnie tego dnia będzie świętowało urodziny razem z królową Elżbietą II . Byłoby to podwójne święto w rodzinie królewskiej. Królowa tego dnia skończy 93 lata! Jakie imię będzie nosiło dziecko Meghan i Harry'ego? Bukmacherzy są też przekonani, że Meghan urodzi córeczkę . Zakłady dotyczą również imienia, jakie zostanie nadane „baby Sussex”. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynki to: Elizabeth, Diana oraz Victoria. Jeśli chodzi o imiona męskie na pierwszy plan wysuwają się Albert i Philip. W brytyjskich mediach pojawia się też coraz więcej doniesień, z których wynika, że księżna Meghan planuje poród domowy w ich wyremontowanej rezydencji Frogmore Cottage . Książęca para podjęła też decyzję i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że nie pokaże dziecka tuż po narodzinach. Ten czas chcą zarezerwować tylko...

Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News
Newsy
Meghan Markle urodziła… bliźnięta?! Nie zgadniecie, kto tak twierdzi!
Meghan Markle urodziła… bliźnięta?! Nie zgadniecie, kto tak twierdzi!

Meghan Markle  urodziła swoje pierwsze dziecko - na taki komunikat czekają nie tylko Brytyjczycy, ale i miłośnicy rodziny królewskiej na całym świecie. Od połowy marca żona księcia Harry'ego jest na urlopie macierzyńskim, nie pojawiła się na uroczystej rodzinnej mszy wielkanocnej, a do Anglii przyleciała jej mama , która miała być obecna przy porodzie. Wszystkie znaki na Ziemi i niebie mówią więc, że Meghan Markle mogła już urodzić lub poród zbliża się wielkimi krokami. Jakby tego było mało, pojawiły się teraz nowe zaskakujące spekulacje, dotyczące porodu Meghan. Meghan Markle urodzi bliźnięta?! Nie da się ukryć, że na poród pierwszego dziecka Meghan i Harrego najbardziej czekają Brytyjczycy. Nie potrafią jednak cierpliwie czekać na oficjalne informacje i próbują wywróżyć cokolwiek na ten temat, nawet ze... szparagów! Ostatnio w popularnym programie śniadaniowym "This Morning" pojawiła się Jemima Packington z Bath, która wróżyła z 20 sztuk świeżych szparagów.  Według nietypowej wróżki, która rzucała szparagami na srebrną tacę, Meghan Markle urodzi pod koniec kwietnia i do tego.... bliźnięta! Trzeba przyznać, że to nie pierwsza tego typu informacja, już jakiś czas temu plotkowano, że księżna spodziewa się narodzin dwójki dzieci, o czym miał świadczyć jej ogromny brzuszek na dość wczesnym etapie ciąży.  Myślicie, że szparagowa wróżka ma rację?  You heard it here first, Meghan's having twins... the asparagus said so... Don't @ us 😅 #royalbaby pic.twitter.com/5T0rZ7UILq — This Morning (@thismorning) 23 kwietnia 2019 Meghan Markle i książę Harry niedługo zostaną rodzicami Czy Meghan i Harry powitają na świecie bliźnięta?  

Dziecko Meghan Markle będzie bogate
Newsy
Syn Meghan Markle będzie jednym z najbogatszych dzieci na świecie! Te sumy robią ogromne wrażenie
Syn Meghan Markle będzie jednym z najbogatszych dzieci na świecie! Te sumy robią ogromne wrażenie

Na przyjście na świat dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego czekał cały świat! W poniedziałek 6 maja rano urodził się pierwszy syn tej pary. I choć ciągle nie wiadomo jak będzie miał na imię , wiadomo za to, jaki majątek ma szansę ono odziedziczyć! Marcin Marcok, ekspert rynku kamieni szlachetnych, w rozmowie z agencją LifeStyle Newseria wycenił majątek rodziny królewskiej tylko na podstawie posiadanej kolekcji diamentów czy innych kamieni. Royal Baby Meghan i Harry'ego jest bardzo daleko w kolejce do tronu - to jednak nie przeszkadza, by mogło odziedziczyć część  rodzinnej biżuterii! Zobaczcie, na jakie kwoty jest ona wyceniana! Zobacz także:   Poród Meghan lada moment! Jej mama leci z USA, by być z nią w tej chwili

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner