Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News

Meghan Markle już niedługo zostanie mamą. Według wielu źródeł „baby Sussex” ma przyjść na świat w święta Wielkanocne. Księżna ma już ułożony plan porodu, przygotowaną wyprawkę dla dziecka, a teraz przyszedł czas na decyzję o zatrudnieniu niani. Do tej pory brytyjskie media donosiły, że Meghan nie zatrudni pomocy, a jej dzieckiem ma opiekować się jej mama, Doria Ragland, która przyleci do córki specjalnie z Los Angeles, gdzie na stałe mieszka.

Jednak wszystko wskazuje, że księżna Sussex jednak zdecyduje się na nianię, w końcu po powrocie z urlopu macierzyńskiego dziecko musi mieć zapewnioną doskonałą opiekę. W tym temacie również postawiła na swoim i po raz kolejny złamała królewską tradycję, ponieważ jej dzieckiem ma się opiekować... amerykańska, a nie brytyjska opiekunka!

Zobacz takżeMeghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?

1/4
Meghan Markle w czerwonym płaszczu z księciem Harrym
East News

W rodzinie królewskiej niania pełni bardzo ważną rolę. To ona obok rodziców ma ogromny wpływ na wychowanie przyszłych książąt i księżnych. Dlatego jej wybór nie jest łatwy! To ona uczy dzieci zachowania podczas oficjalnych wyjść czy savoir-vivre przy stole. To tej pory wszystkie dzieci w rodzinie królewskiej korzystały z opiekunek z elitarnej szkoły dla niań Norland.

2/4
Meghan Markle, książę Harry przytulają się do siebie
East News

Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować z rodzinnej tradycji i zamiast zatrudniać brytyjską nianię, wybrać amerykańską opiekunkę dla royal baby. Z całą pewnością była to decyzja księżnej, ale mąż wspiera wszystkie jej wyboru, nawet jeśli są nieco kontrowersyjne.

3/4
Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii
East News

Meghan postawiła duże wymagania przed przyszłą nianią swojego dziecka, w końcu wiadomo, że księżna nie jest najłatwiejszą osobą do współpracy, patrząc na rezygnacje jej kolejnych asystentek. Znalezieniem niani dla dziecka Meghan i Harry'ego zajmuje się agencja z Londynu:

Nigdy nie wypierała się tego, że ma amerykańskie korzenie, jest z tego dumna. Meghan i Harry mają bardzo jasne poglądy na temat tego, jak chcieliby wychowywać swoje dziecko. Meghan jasno określiła rekruterom, że zdecydowanie woli Amerykanów niż Brytyjczyków, chciałaby też, żeby niania została częścią rodziny, a nie urzędnikiem wysłanym do pracy - jak donosi Daily Mail.

Zobacz takżeSzokujące słowa Meghan Markle o romansie księcia Williama. Tego księżna Kate jej nie wybaczy!

4/4
Meghan Markle w granatowej sukience i koku
East News

Niania zatrudniona przez księżną Meghan będzie zarabiała ok. 70 tysięcy funtów rocznie i zamieszka ich posiadłości Frogmore Cottage. Księżnej Sussex zależy, aby opiekunka jej dziecka była częścią rodziny, a nie jedynie pracownikiem. Koniecznie musi być dwujęzyczna i najlepiej jeśli będzie Amerykanką. 

Myślicie, że księżnej uda się znaleźć nianię idealną?

 

Więcej na temat Meghan Markle