Meghan Markle
EastNews

Poród Meghan lada moment! Jej mama leci z USA, by być z nią w tej chwili

Meghan Markle
EastNews

Meghan chce, by przy porodzie była obecna jej mama. Wiadomo już, że książę Harry nie będzie miał takiej możliwości, bo zgodnie z protokołem królewskim to Elżbieta II jako pierwsza dowiaduje się o przyjściu na świat wnuka. Doria Ragland nie należy do rodziny królewskiej i wszystko wskazuje na to, że otrzymała zgodę, by być przy porodzie córki. Kobieta na co dzień mieszka w Los Angeles, ale przygotowuje się już do wyjazdu do Londynu! To oznacza, że poród lada chwila?

Doria Ragland przyleci do Londynu na poród córki!

O obecności Dorii przy porodzie Meghan rozpisują się media. Kobieta uczęszczała na kurs masażu dla kobiet w ciąży oraz opieki nad noworodkiem. Co więcej, jest wielką fanką jogi, podobnie jak jej córka. Ostatni raz była w Londynie na ślubie księżnej i jej obecność wzbudziła wówczas ogromne zainteresowanie. Tym bardziej, że na uroczystości zabrakło ojca Meghan. Jak donosi „Daily Mail” Doria lada dzień ma pojawić się w Londynie i odwiedzić córkę i zięcia w ich nowym domu w Frogmore Cottage.

Meghan jest już na urlopie i nie bierze udziału w żadnych oficjalnych uroczystościach, przygotowując się na narodziny dziecka. Teraz będzie miała towarzystwo swojej matki, która bardzo prawdopodobne, że zostanie z córką i wnukiem przez pierwsze tygodnie życia.

Zobacz takżeMeghan po porodzie nie będzie kontynuowała tradycji Diany i Kate. W jaki sposób pokaże światu royal baby?

Doria Ragland i Meghan Markle

 Meghan Markle z mamą, Dorią Ragland
East News

Meghan i Harry lada dzień zostaną rodzicami

Meghan Markle w białym total looku i książę Harry w garniturze w Londynie
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51