Wszystko wskazuje na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta Wielkanocne. Ta data porodu już od jakiegoś czasu jest typowana jako najbardziej prawdopodobna, a wszystko dlatego, że księżna Kate urodziła najmłodszego syna, Louisa 23 kwietnia. Żona Williama poszła na urlop macierzyński na koniec marca, dokładnie miesiąc przed narodzinami dziecka, tak samo postępuje Meghan. Jej ostatnie oficjalne wyjście odbyło się 19 marca, zatem zgodnie z obliczeniami termin porodu księżnej Sussex wypada na okres świąteczny. Jest jeszcze jeden dowód, świadczący, o tym, że dziecko Meghan i Harry'ego urodzi się Wielkanoc. Zobaczcie, jaki?

Reklama

Meghan Markle urodzi w Niedzielę Wielkanocną?

Okazuje się, że bukmacherzy obstawili najbardziej prawdopodobne daty porodu Meghan Markle. Według ich sugestii royal baby urodzi się w Wielkanoc. Najchętniej obstawianą datą jest Niedziela Wielkanocna czyli 21 kwietnia. Co więcej, jeśli dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat dokładnie tego dnia będzie świętowało urodziny razem z królową Elżbietą II. Byłoby to podwójne święto w rodzinie królewskiej. Królowa tego dnia skończy 93 lata!

Jakie imię będzie nosiło dziecko Meghan i Harry'ego?

Bukmacherzy są też przekonani, że Meghan urodzi córeczkę. Zakłady dotyczą również imienia, jakie zostanie nadane „baby Sussex”. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynki to: Elizabeth, Diana oraz Victoria. Jeśli chodzi o imiona męskie na pierwszy plan wysuwają się Albert i Philip.

W brytyjskich mediach pojawia się też coraz więcej doniesień, z których wynika, że księżna Meghan planuje poród domowy w ich wyremontowanej rezydencji Frogmore Cottage. Książęca para podjęła też decyzję i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że nie pokaże dziecka tuż po narodzinach. Ten czas chcą zarezerwować tylko dla siebie.

Zobacz także: Znamy szczegóły porodu Meghan Markle! "Zrobi to jako pierwsza z królewskiej rodziny"

Zobacz także

Meghan Markle i książę Harry lada dzień zostaną rodzicami!

East News

Księżna Kate też urodziła najmłodszego syna w kwietniu

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama