Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z ambasadorem w Irlandii Meghan Markle i książę Harry piją szampana w Irlandii Stylizacja Meghan Markle w Irlandii Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z ambasadorem w Irlandii
East News
Co jej przeszkadza najbardziej?
1/5
Meghan Markle i książę Harry podczas spotkania z ambasadorem w Irlandii
East News

Od ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego minęło dopiero kilka tygodni, a w mediach już pojawiają się doniesienia, że księżna Sussex bardzo tęskni... Za czym? Okazuje się, że Meghan nie może się pogodzić z tym, że odeszła z serialu "Suits", w którym grała jednego z głównych bohaterów. Zdradziła to przypadkiem w rozmowie z jednym z fanów.

 

Co dokładnie powiedziała?

2/5
Meghan Markle i książę Harry piją szampana w Irlandii
East News

Jeden z fanów podczas spotkania w Irlandii, powiedział Meghan wprost że jest wielkim fanem serialu "Suits". Meghan bez zastanowienia miała odpowiedzieć, że bardzo tęskni za tym serialem! Jak to wyglądało?

Jestem fanem Suits, powiedziałem jej to i wyznałem, że tęsknię, a ona odpowiedziała, że też - powiedział brytyjskiemu dziennikowi jeden z fanów.

Meghan, choć nigdy nie zagrała wielkiej roli, kochała aktorstwo. Wchodząc do rodziny królewskiej, musiała zrezygnować z tej miłości. Harry albo aktorstwo. Wybrała Harry'ego.

 

Zobacz: Szafa księżniczki. Podliczyliśmy koszt wszystkich kreacji Meghan Markle z wizyty w Irlandii

3/5
Stylizacja Meghan Markle w Irlandii
East News

Meghan jest na każdym kroku strofowana, przez co z pewnością się stresuje i zalicza sporo wpadek. 

 

Zdarza jej się złapać Harry'ego za rękę - choć nie może tego robić na oficjalnych spotkaniach - Meghan Markle znów złamała protokół! I to przy królowej! Nie uwierzysz, co zrobiła tym razem.

 

Zdarza się jej też... skrzyżować nogi! Tutaj sprawdzicie, dlaczego to jest niedopuszczalne: Meghan Markle zaliczyła WPADKĘ przy Elżbiecie! "To brak szacunku dla królowej" Zobacz, jak to wyglądało!

 

Myślicie, że te wszystkie wpadki i komentarze na jej temat powodują, że zaczyna żałować wejścia do rodziny królewskiej?

4/5
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego był przepiękny. Meghan już od samego początku była krytykowana - zaczynając od nieodpowiedniej sukni ślubnej. Potem media się rozkręciły...

5/5
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
East News
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle