Meghan Markle i książę Harry w pałacu Buckingham
East News
Zobacz ZDJĘCIA
1/5
Meghan Markle i książę Harry w pałacu Buckingham
East News

Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, to nieustannie budzi ogromne zainteresowanie. Wszyscy zwracają uwagę zarówno na jej stylizacje, jak i zachowanie, wyłapując tym samym liczne wpadki i łamanie protokołu. Tak było i tym razem, gdy książęca para pojawiła się na obchodach z okazji 100. rocznicy Air Force w Londynie. Meghan Markle po raz kolejny złamała protokół podczas publicznego wystąpienia. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, co zrobiła tym razem! 

Zobacz: Wypadła lepiej niż księżna Kate? Zobacz stylizację księżnej Meghan z chrzcin księcia Louisa 

2/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle w towarzystwie swojego męża Harry'ego i pozostałych członków rodziny królewskiej uczestniczyła w uroczystych obchodach. Jak zwykle zachwycała wyglądem i w przypadku stylizacji ciężko jej cokolwiek zarzucić, w przeciwieństwie do jej... zachowania! Zobaczcie na kolejnych stronach, co Meghan zrobiła. 

3/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan... objęła księcia Harry'ego! Nie jest tajemnicą, że członkowie rodziny królewskiej nie mogą publicznie okazywać sobie uczuć. Zwróćcie uwagę na księżną Kate i księcia Williama - oni nigdy nawet nie trzymają się za ręce.

4/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Wygląda jednak na to, że Meghan Markle dostała reprymendę, bo już podczas wizyty w Irlandii trzymała się z daleka od księcia Harry'ego! ;)

Polecamy: Ojciec Meghan Markle w mocnych słowach krytykuje królową Elżbietę II

5/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Myślicie, że Meghan Markle ponosi konsekwencje swojego zachowania? Królowa zwraca jej na to uwagę?

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle