Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News
1/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

 

Meghan Markle i książę Harry właśnie opuściil Dublin po zakończeniu dwudniowej wizyty w Irlandii. Wyjazd okazał się dla niej doskonałą okazją do zaprezentowania światu swojego osobistego stylu. W ciągu dwóch dni mogliśmy podziwiać cztery stylizacje świeżo upieczonej księżnej. 

 

Więcej: Książę Harry pierwszy raz o dzieciach! Wiemy, czy planuje mieć z Meghan Markle dużą rodzinę!

 

Jako członkini rodziny królewskiej Meghan nie wolno przyjmować darmowych kreacji, które przysyłają jej marki. Wszystkie ubrania, które zakłada muszą zostać kupione z szacowanego na ok. 100 milionów złotych budżetu Księstwa Kornwalii, który książę Karol rodziela na Williama, Kate oraz Harry'ego. 

 

Więcej: Rano suknia od projektanta, a na wieczór? Takiej stylizacji Meghan Markle jeszcze widzieliśmy!

 

Czy to wysoka kwota na królewskie kreacje Meghan? Podliczyliśmy koszt wszystkich kreacji Meghan Markle z wizyty w Irlandii. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć ile wydała na każdą z czterech stylizacji.

 

Więcej: Meghan Markle i książę Harry zaliczyli WPADKĘ podczas wizyty w Irlandii! Co zrobili? Zobacz zdjęcia!

 

2/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

 

Meghan wysiadła z pokładu samolotu na płytę dublińskiego lotniska w skoordynowanym kolorystycznie szmaragdowym komplecie od Givenchy. Choć góra została uszyta na miarę i jej cena nie została ujawniona, spódnica księżnej jest dostępna w sprzedaży za 5899 zł. Jej brązowa torebka to model marki Strathberry. Jego cena wynosi 2269 zł. Z kolei jej obcasy były marki Paul Andrews (2299 zł), a kolczyki to dzieło Vanessy Tugendhaft (3239 zł).

 

3/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

 

Tego samego dnia para książęca pojawiła się na letnim przyjęciu w ambasadzie Wielkiej Brytanii. Meghan miała na sobie szytą na miarę suknię od Emilii Wickstead, której koszt tabloid The Daily Express oszacował na 9789 zł. Księżna dobrała do niej kolczyki z diamentami Birks Citrine (12879 zł), czółenka Aquazzura (2779 zł) i puzderko od Givenchy (7369 zł).

 

4/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

 

Wczorajszego poranka Meghan i Harry spotkali się z prezydentem Irlandii. Księżna wystąpiła w szarej sukni od Rolanda Moureta. Daily Mail ocenił jej cenę na 7349 zł. Meghan połączyła ją z kolczykami Birks (44465 zł), obcasami Paul Andrew (2315 zł) oraz torebką Peekaboo marki Fendi (24000 zł).

 

5/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

 

Ostatnia stylizacja Meghan to szyty na miarę garnitur od Givenchy. Daily Mail ocenił, że księżna wydała na niego 12229 zł. Pozostałe elementy jej stylizacji to t-shirt marki Lavender Hill (169 zł), pasek Givenchy (1389 zł), torebka Givenchy (9000 zł) oraz szpilki od Sary Flint (1315 zł).

 

6/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

 

No więc pora na podsumowanie. Otóż w cztery dni na garderobę księżna Meghan wydała... 149 000 zł. Ciekawe czy kiedykolwiek zobaczymy ją w ciuchach z Zary?

 

Więcej na temat Meghan Markle