Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience, czy jest w ciąży? Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News
Udało się?
1/5
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News

Dwa tygodnie temu cały świat żył informacją, że Meghan Markle jest w bliźniaczej ciąży. Wszystko za sprawą zdjęć Meghan, które ukazały się w "National Enquirer" - a widać na nich zaokrąglony brzuszek Meghan. (Księżna Meghan jest w bliźniaczej ciąży?! Są nowe zdjęcia! WSZYSTKO JASNE!)

 

Księżna Kate czy Meghan - które LEPIEJ wyglądała podczas pierwszej oficjalnej podróży z królową?

 

Czy Meghan Markle jest w ciąży?

Teraz sama Meghan Markle podgrzewa plotki o swojej ciąży - księżna Sussex założyła na ślub Celii McCorquodale, siostrzenicy księżnej Diany biało-niebieską sukienkę, która wyglądała jakby była na nią za duża. Swoim strojem rozgrzała dziennikarzy show-biznesowych na całym świecie!

 

Zobaczcie całą stylizację Meghan Markle w naszej galerii! Sami oceńcie, czy jest w ciąży i czy widać brzuszek! PS. Zwróćcie szczególnie uwagę na zbliżenia! Więcej zdjęć NA NASTĘPNYM SLAJDZIE

2/5
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News

Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience w kwiaty nie została dobrze oceniona przez zagraniczne media. Markle założyła sukienkę, która wyglądała jakby była na nią za duża. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na materiał, który luźno układa się wokół brzuszka. Zbliżenie zobaczycie na następnym zdjęciu.

 

3/5
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience, czy jest w ciąży?
EastNews

Meghan Markle zawsze nosiła sukienki, które podkreślały jej talię osy i bardzo szczupły brzuszek. Dlaczego tym razem założyła luźną sukienkę? Czy naprawdę jest w ciąży?

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

4/5
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News
5/5
Meghan Markle w biało-niebieskiej sukience
East News
Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle