Meghan Markle ma za sobą pracowity tydzień - najpierw pojawiła się w pałacu Buckingham na urodzinach królowej Elżbiety II, a kilka dni później pojechała wraz z nią w oficjalną podróż do Cheshire. Żona księcia Harry'ego i królowa wzięły udział w uroczystym otwarciu nowego mostu Mersey Gateway. Amerykańska aktorka postawiła na skromną kreację w kolorze beżowym od Givenchy. Stylizację uzupełniła kopertówką tej samej marki i obcasami od Sarah Flint. Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie, a do tego dobrze czuła się w towarzystwie królowej Elżbiety, która służyła jej nawet radą!

 

Meghan Markle i królowa Elżbieta II śmieją się podczas oficjalnej wizyty
East News

 

Sześć lat temu w oficjalną podróż z królową Elżbietą II, ale do Leicester, udała się księżna Kate. Było to rok po jej ślubie z Williamem. Nie było to jednak jej pierwsze oficjalne wyjście z królową. Ich pierwsze wspólne "wyjście" odbyło się w Pałacu Buckingham, gdzie wystawiona została suknia ślubna księżnej Kate. Później odwiedziły sklep Fortnum & Mason, ale wtedy towarzyszyła im Camilla. Dopiero 8 marca 2012 pojechały razem do Leicester, aby oficjalnie rozpocząć Diamentowy Jubileusz królowej Elżbiety II. 

 

Która księżna wyglądała lepiej podczas oficjalnej podróży z królową? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Zobacz: Meghan Markle była o krok od kolejnej wpadki? Tym razem pomógł jej Harry! Zobacz WIDEO

 

Księżna Kate i królowa Elżbieta II w Leicester 2012
East News

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata show-biznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

Księżna Kate w Leicester w 2012

 

Meghan Marle w Cheshire w 2018