Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle Meghan Markle Meghan Markle
Meghan Markle, książę Harry
East News
Jest W CIĄŻY?
1/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Meghan Markle i książę Harry długo kazali na siebie czekać! Ostatnie tygodnie para spędzała z dala od mediów, jedynie Meghan Markle zaliczyła kilka samodzielnych publicznych spotkań. Teraz jednak wreszcie Meghan i Harry pokazali się razem, odwiedzając Sussex. To wyjątkowo ważne wydarzenie, ponieważ para od czasu ślubu nosi tytuł książąt Sussex. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy hrabstwa przywitali Harry'ego i Meghan radośnie i hucznie. Tłumy ludzi wyszły na ulicę, żeby zobaczyć ulubieńców Wielkiej Brytanii, pomachać im, a nawet porozmawiać. Nie da się ukryć, że ciężko było oderwać wzrok od pary, szczególnie od Meghan i jej... brzuszka! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Tajne spotkanie Meghan Markle z siostrą! Koniec wojny? Wiemy o czym rozmawiały!

2/5
Meghan Markle, książę Harry
East News

Bez wątpienia Meghan Markle i książę Harry są najbardziej uroczą parą z brytyjskiej rodziny królewskiej. Meghan i Harry nie ukrywają swoich uczuć zarówno w stosunku do siebie, jak i spotykanych ludzi, budząc tym samym sympatię poddanych. Widać to było zwłaszcza podczas ich wizyty w Sussex. Para chętnie witała się z ludźmi, poświęcając im swoją uwagę i czas. 

 

Zobacz: Księżna Kate zaliczyła wpadkę! Zrobiła to samo co Meghan. Mamy nagranie!

3/5
Meghan Markle
East News

Nie będziemy jednak ukrywać, że największą uwagę zwracała Meghan Markle, która jak zwykle doskonale prezentowała się w swojej stylizacji. Okazuje się jednak, że dobrała spódnicę, która mocno podkreślała jej brzuszek! Coś czujemy, że ten look nie uciszy plotek związanych z rzekomą ciążą Meghan. Tylko spójrzcie!

 

Zobacz: Meghan Markle chce uciec od Harry'ego?! Ma bardzo ważny powód

4/5
Meghan Markle
East News

Spódnica Meghan w niektórych momentach mocno marszczyła się w okolicach brzucha, a w innych podkreślała go. Przypomnijmy, że podobne przeboje ze strojem miała Beyonce, gdy była w pierwszej ciąży! 

 

Zobacz: Oto 8 najbardziej absurdalnych zasad na królewskim dworze! Księżna Kate i Meghan Markle muszą ich przestrzegać

5/5
Meghan Markle
East News

Myślicie, że Meghan i Harry zostaną niebawem rodzicami? To na pewno byłoby wspaniałą nowiną!

 

Zobacz: Matka Meghan Markle podjęła trudną decyzję. Zrobi to dla córki!

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle